Skład Rady Gminy

Radni Rady Gminy Kościerzyna w kadencji 2014-2018
 

Numer okręgu Radni Granice okręgu wyborczego
1 Marian Seyda Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Brzozowa, Jarzębinowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kościelna, Kościerska, Krótka, Leśna, Łąkowa, Na Wzgórzu, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Wodna, Zdrojewskiego, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi do nr 140 włącznie
2 Andrzej Bober
Przewodniczący Rady

 
Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Cicha, Długa, Kolejarzy, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Peplińskiego, Polna, Rekowska, Wąska, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 141
3 Wojciech Burandt Sołectwo Kościerzyna Wybudowanie, Sołectwo Nowa Wieś Kościerska
4 Marcin Żurek Część Sołectwa Łubiana, ulice: Kościerska, Krótka, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Zakładowa
5 Rafał Jażdżewski Część Sołectwa Łubiana, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Długa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Wiosenna, Wodna, Zacisze, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic)
6 Bożena Cieszyńska Sołectwo Kaliska Kościerskie, Sołectwo Kłobuczyno
7 Andrzej Miszczak Sołectwo Dobrogoszcz, Sołectwo Kościerska Huta, Sołectwo Puc, Sołectwo Zielenin
8 Krzysztof Bławat
Wiceprzewodniczący Rady

 
Sołectwo Czarlina, Sołectwo Loryniec, Sołectwo Wąglikowice, Sołectwo Wdzydze
9 Franciszek Niklas Sołectwo Mały Klincz, Sołectwo Nowy Klincz
10 Piotr Jankowski Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: 2 Pułku Szwoleżerów, 8 Marca, Derdowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gościeradz, Gościeradzka, Kardynała Karola Wojtyły, Klasztorna, Ogrodowa, Sędzickiego, Szkolna, Witosa, Wybickiego
11 Arkadiusz Maliszewski Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: Aleksandra Majkowskiego, Graniczny Młyn, Kaszubska, Kolejowa, Kościerska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Osiedle 2000, Polna, Rogali, Rzemieślnicza, Słoneczna, Teodory i Izydora Gulgowskich, Wybudowanie
12 Daniel Gierszewski Sołectwo Grzybowo, Sołectwo Juszki, Sołectwo Rotembark, Sołectwo Sycowa Huta, Sołectwo Szarlota
13 Tadeusz Bober Sołectwo Mały Podleś, Sołectwo Nowy Podleś, Sołectwo Wielki Podleś, Sołectwo Sarnowy, Sołectwo Stawiska, Sołectwo Szenajda
14 Bogdan Mański Sołectwo Częstkowo, Sołectwo Gostomie, Sołectwo Korne, Sołectwo Wieprznica
15 Danuta Szczepańska Sołectwo Dębogóry, Sołectwo Niedamowo, Sołectwo Nowa Kiszewa, Sołectwo Małe Stawiska
 



Radni Rady Gminy Kościerzyna w kadencji 2010-2014
 

Numer okręgu

Radni

Granice okręgu wyborczego

1.

Zygmunt Szulist
Andrzej Bober

Obejmuje: Skorzewo, Kościerzyna Wybudowanie, Częstkowo, Fingrowa Huta, Ludwikowo,

2.

Piotr Kwidziński
Jerzy Śliwicki

Obejmuje: Łubianę

3.

Bożena Cieszyńska

Obejmuje: Kaliska, Kłobuczyno, Kościerska Huta

4.

Elżbieta Hildebrandt

Obejmuje: Małe Stawiska, Stawiska, Sarnowy, Szenajda

5.

Jan Sadowski

Obejmuje: Będominek, Dąbrówka, Dobrogoszcz, Kula Młyn, Nowa Wieś, Puc, Zielenin

6.

Waldemar Hetmański

Obejmuje: Czarlinę, Gołuń, Loryniec, Szludron, Wdzydze Kiszewskie, Wawrzynowo, Wąglikowice, Zabrody

7.

Franciszek Niklas

Obejmuje: Nowy Klincz, Mały Klincz

8.

Piotr Jankowski
Arkadiusz Maliszewski

Obejmuje: Wielki Klincz

9.

Daniel Gierszewski

Obejmuje: Debrzyno, Grzybowo, Grzybowski Młyn, Juszki, Lizaki, Rotembark, Rybaki, Stare Nadleśnictwo, Sycową Hutę, Szarlotę, Wierzysko Leśnictwo,

10.

Bogdan Mański

Obejmuje: Garczyn, Gostomie, Korne, Owśnice, Wieprznica

11.

Danuta Szczepańska

Obejmuje: Niedamowo, Dębogóry

12.

Kazimierz Brzoskowski

Obejmuje: Nowy Podleś, Mały Podleś, Wielki Podleś, Nowa Kiszewa


Kontakt:

Rada Gminy Kościerzyna
ul. Strzelecka 9
83-400 Kościerzyna
Telefon: 58 686-59-80
Fax: 58 686-59-83
E-mail: rada@gmina.koscierzyna.pl
 

[CMSAbstractTransformation.DataBind]: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.

do druku