Gmina Kościerzyna


Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
e-PUAP
Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook




Gminna Karta Dużej Rodziny



Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Skorzewie



Polityka Prywatności
 
Urząd Gminy Kościerzyna
ul. Strzelecka 9
83-400 Kościerzyna
Telefon: 58 686 59 80
Fax: 58 686 59 83
e-mail: ug@koscierzyna.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek: 7.30 – 15.30
wtorek: 7.30 – 15.30
środa: 7.30 – 17.00
czwartek: 7.30 – 15.30
piątek: 7.30 – 14.00


RSS
Dziś jest:
wersja tekstowa

Sołtysi

Lp

Sołectwo

Sołtys

Powierzchnia sołectwa w ha

Wykaz miejscowości, osad i przysiółków w sołectwie

1.

 Czarlina

Jerzy Landowski

370,9886 

Czarlina, Czarlina Osada, Skoczkowo

2.

 Częstkowo

Edmund Kubisz

823,6937 

Częstkowo, Fingrowa Huta,
Ludwikowo

3.

 Dębogóry

Bogusława Radkowska

267,3155 

Dębogóry

4.

 Dobrogoszcz

Edmund Dering

429,5516 

Dobrogoszcz

5.

 Gostomie

Ryszard Mański

1.165,3394 

Gostomie, Glinki, Plon, Wygoda,
Złotowo

6.

 Grzybowo

Jan Zaborowski

1.213,2220 

Grzybowo, Grzybowski Młyn

7.

 Juszki

Karol Wysiecki

801,2657 

Dębrzyno, Juszki

8.

 Kaliska

Bożena Cieszyńska

904,0946 

Kaliska Kościerskie

9.

 Kłobuczyno

Wiesław Kleinschmidt

1.395,4928 

Kłobuczyno

10.

 Korne

Mirosław Hapka

1.968,3681 

Kania, Korne, Nowa Karczma

11.

 Kościerska Huta

Ryszard Zaborowski

296,8810 

Kościerska Huta

12.

 Kościerzyna 
 Wybudowanie

 Jan Nakielski

195,4170 

 Kościerzyna-Wybudowanie

13.

 Loryniec

 Bernarda Pellowska

850,2495 

 Loryniec, Szludron, Wawrzynowo

14.

 Łubiana

 Marcin Żurek

1.423,7591 

 Łubiana

15.

 Małe Stawiska

 Władysław Kuczkowski

232,7800 

 Małe Stawiska

16.

 Mały Podleś

 Krystyna Kuczkowska

272,2100 

Mały Podleś

17.

 Mały Klincz

 Krystyna Kubizna

635,4916 

 Mały Klincz

18.

 Niedamowo

 Danuta Szczepańska

1.166,6962 

 Kowalki, Niedamowo, Smolniki,
 Piekło, Nowe Niedamowo

19.

 Nowa Kiszewa

 Teresa Jankowska

503,6601 

 Nowa Kiszewa

20.

 Nowa Wieś

 Wojciech Burandt

625,9827 

 Nowa Wieś Kościerska

21.

 Nowy Podleś

 Andrzej Knitter

186,3241 

 Nowy Podleś

22.

 Nowy Klincz

 Mirosława Niklas

566,4071 

 Nowy Klincz, Wętfie

23.

 Puc

 Roman Skerka

538,1283 

 Dąbrówka, Puc

24.

 Rotembark

 Sylwester
 Szwichtenberg

389,2224 

 Rotembark

25.

 Sarnowy

 Tadeusz Bober

507,4113 

 Sarnowy

26.

 Skorzewo

 Katarzyna Formela

1.734,7055 

 Skorzewo, Młyn-Skorzewo

27.

 Stawiska

 Ludwika Kama

498,5900 

 Stawiska

28.

 Sycowa Huta

 Tadeusz Szczypior

1.266,5743 

 Lizaki, Sycowa Huta

29.

 Szarlota

 Leon Kąkol

2.223,1430 

 Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo,
 Rybaki, Szarlota,
 Wierzysko-Leśnictwo

30.

 Szenajda

 Zbigniew Czucha

669,7000 

 Szenajda

31.

 Wąglikowice

 Stanisław Kerlin

804,5827 

 Czaplewo, Wąglikowice

32.

 Wdzydze

 Józef Brzeziński

2.558,0591 

 Gołuń, Kruszyna, Wdzydze, Zabrody,
 Krzyż

33.

 Wielki Klincz

 Krystyna Marczyk

1.377,8386 

 Gościeradz, Graniczny Młyn, Jeziorki,
 Wielki Klincz

34.

 Wielki Podleś

 Edmund Lass

589,9637 

 Wielki Podleś

35.

 Wieprznica

 Mieczysław Cieszyński

830,7024 

 Czarne Pustkowie, Garczyn, Owśnice,
 Wieprznica

36.

 Zielenin

 Jerzy Miętki

630,5431 

 Będominek, Kula Młyn, Zielenin

 

W dniu 23 marca 2013 r. podczas uroczystej sesji Rady Gminy Kościerzyna wręczono nominacje sołtysom wybranym na kadencję 2013-2019. Relację fotograficzną z uroczystości obejrzeć można tutaj.
do druku