Gmina Kościerzyna


Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
e-PUAP
Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook




Gminna Karta Dużej Rodziny









Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Skorzewie



Lokalna Organizacja Turystyczna Serce Kaszub

Rezerwat Biosfery Bory Tucholskie

Polityka Prywatności
 
Urząd Gminy Kościerzyna
ul. Strzelecka 9
83-400 Kościerzyna
Telefon: 58 686 59 80
Fax: 58 686 59 83
e-mail: ug@koscierzyna.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek: 7.30 – 15.30
wtorek: 7.30 – 15.30
środa: 7.30 – 17.00
czwartek: 7.30 – 15.30
piątek: 7.30 – 14.00


RSS
Dziś jest:
wersja tekstowa

Sołectwa i sołtysi

Lp Sołectwo Sołtys Powierzchnia sołectwa w ha Wykaz miejscowości, osad i przysiółków w sołectwie
1.  Czarlina  Józef Landowski 370,9886   Czarlina, Czarlina Osada, Skoczkowo
2.  Częstkowo  Edmund Kubisz 823,6937   Częstkowo, Fingrowa Huta,
 Ludwikowo
3.
 Dębogóry
 Niedamowo i Dębogóry

 
 Bogusława Radkowska 267,3155   Dębogóry
4.  Dobrogoszcz  Edmund Dering 429,5516   Dobrogoszcz
5.  Gostomie  Ryszard Mański 1.165,3394   Gostomie, Glinki, Plon, Wygoda,
 Złotowo
6.  Grzybowo  Jan Zaborowski 1.213,2220   Grzybowo, Grzybowski Młyn
7.  Juszki
 O Juszkach

 Juszki
 Karol Wysiecki 801,2657   Dębrzyno, Juszki
8.  Kaliska
 Historia Kalisk Kościerskich
 Bożena Cieszyńska 904,0946   Kaliska Kościerskie
9.  Kłobuczyno  Wiesław Kleinschmidt 1.395,4928   Kłobuczyno
10.  Korne  Mirosław Hapka 1.968,3681   Kania, Korne, Nowa Karczma
11.  Kościerska Huta  Ryszard Zaborowski 296,8810   Kościerska Huta
12.  Kościerzyna 
 Wybudowanie
 Jan Nakielski 195,4170   Kościerzyna-Wybudowanie
13.  Loryniec  Bernarda Pellowska 850,2495   Loryniec, Szludron, Wawrzynowo
14.  Łubiana
 www.solectwolubiana.pl
 Marcin Żurek 1.423,7591   Łubiana
15.  Małe Stawiska  Władysław Kuczkowski 232,7800   Małe Stawiska
16.  Mały Podleś  Krystyna Kuczkowska 272,2100  Mały Podleś
17.  Mały Klincz  Wiesław Jakubek 635,4916   Mały Klincz
18.  Niedamowo
 Niedamowo i Dębogóry
 Danuta Szczepańska 1.166,6962   Kowalki, Niedamowo, Smolniki,
 Piekło, Nowe Niedamowo
19.  Nowa Kiszewa  Teresa Jankowska 503,6601   Nowa Kiszewa
20.  Nowa Wieś  Wojciech Burandt 625,9827   Nowa Wieś Kościerska
21.  Nowy Podleś  Andrzej Knitter 186,3241   Nowy Podleś
22.  Nowy Klincz  Mirosława Niklas 566,4071   Nowy Klincz, Wętfie
23.  Puc  Roman Skerka 538,1283   Dąbrówka, Puc
24.  Rotembark  Sylwester
 Szwichtenberg
389,2224   Rotembark
25.  Sarnowy  Tadeusz Bober 507,4113   Sarnowy
26.  Skorzewo
 Skorzewo we wspomieniach
 Katarzyna Formela 1.734,7055   Skorzewo, Młyn-Skorzewo
27.  Stawiska
 Tutaj mieszkamy - Stawiska
 Hanna Pałasz Meyer 498,5900   Stawiska
28.  Sycowa Huta  Tadeusz Szczypior 1.266,5743   Lizaki, Sycowa Huta
29.  Szarlota  Leon Kąkol 2.223,1430   Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo,
 Rybaki, Szarlota,  Wierzysko-Leśnictwo
30.  Szenajda  Zbigniew Czucha 669,7000   Szenajda
31.  Wąglikowice  Stanisław Kerlin 804,5827   Czaplewo, Wąglikowice
32.  Wdzydze  Józef Brzeziński 2.558,0591   Gołuń, Kruszyna, Wdzydze, Zabrody,  Krzyż
33.  Wielki Klincz
 www.wielkiklincz.tk

 
 Krystyna Marczyk 1.377,8386   Gościeradz, Graniczny Młyn, Jeziorki,  Wielki Klincz
34.  Wielki Podleś  Edmund Lass 589,9637   Wielki Podleś
35.  Wieprznica  Mieczysław Cieszyński 830,7024   Czarne Pustkowie, Garczyn, Owśnice,  Wieprznica
36.  Zielenin  Jerzy Miętki 630,5431   Będominek, Kula Młyn, Zielenin

W dniu 23 marca 2013 r. podczas uroczystej sesji Rady Gminy Kościerzyna wręczono nominacje sołtysom wybranym na kadencję 2013-2019. Relację fotograficzną z uroczystości obejrzeć można tutaj.
do druku