Gmina Kościerzyna


Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
e-PUAP
Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook




Gminna Karta Dużej Rodziny









Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Skorzewie



Lokalna Organizacja Turystyczna Serce Kaszub

Rezerwat Biosfery Bory Tucholskie

Polityka Prywatności
 
Urząd Gminy Kościerzyna
ul. Strzelecka 9
83-400 Kościerzyna
Telefon: 58 686 59 80
Fax: 58 686 59 83
e-mail: ug@koscierzyna.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek: 7.30 – 15.30
wtorek: 7.30 – 15.30
środa: 7.30 – 17.00
czwartek: 7.30 – 15.30
piątek: 7.30 – 14.00


RSS
Dziś jest:
wersja tekstowa

Rada Gminy

Radni Rady Gminy Kościerzyna w kadencji 2014-2018
 

Numer okręgu Radni Granice okręgu wyborczego
1 Marian Seyda Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Brzozowa, Jarzębinowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kościelna, Kościerska, Krótka, Leśna, Łąkowa, Na Wzgórzu, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Wodna, Zdrojewskiego, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi do nr 140 włącznie
2 Andrzej Bober Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Cicha, Długa, Kolejarzy, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Peplińskiego, Polna, Rekowska, Wąska, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 141
3 Wojciech Burandt Sołectwo Kościerzyna Wybudowanie, Sołectwo Nowa Wieś Kościerska
4 Marcin Żurek Część Sołectwa Łubiana, ulice: Kościerska, Krótka, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Zakładowa
5 Rafał Jażdżewski Część Sołectwa Łubiana, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Długa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Wiosenna, Wodna, Zacisze, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic)
6 Bożena Cieszyńska Sołectwo Kaliska Kościerskie, Sołectwo Kłobuczyno
7 Andrzej Miszczak Sołectwo Dobrogoszcz, Sołectwo Kościerska Huta, Sołectwo Puc, Sołectwo Zielenin
8 Krzysztof Bławat Sołectwo Czarlina, Sołectwo Loryniec, Sołectwo Wąglikowice, Sołectwo Wdzydze
9 Franciszek Niklas Sołectwo Mały Klincz, Sołectwo Nowy Klincz
10 Piotr Jankowski Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: 2 Pułku Szwoleżerów, 8 Marca, Derdowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gościeradz, Gościeradzka, Kardynała Karola Wojtyły, Klasztorna, Ogrodowa, Sędzickiego, Szkolna, Witosa, Wybickiego
11 Arkadiusz Maliszewski Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: Aleksandra Majkowskiego, Graniczny Młyn, Kaszubska, Kolejowa, Kościerska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Osiedle 2000, Polna, Rogali, Rzemieślnicza, Słoneczna, Teodory i Izydora Gulgowskich, Wybudowanie
12 Daniel Gierszewski Sołectwo Grzybowo, Sołectwo Juszki, Sołectwo Rotembark, Sołectwo Sycowa Huta, Sołectwo Szarlota
13 Tadeusz Bober Sołectwo Mały Podleś, Sołectwo Nowy Podleś, Sołectwo Wielki Podleś, Sołectwo Sarnowy, Sołectwo Stawiska, Sołectwo Szenajda
14 Bogdan Mański Sołectwo Częstkowo, Sołectwo Gostomie, Sołectwo Korne, Sołectwo Wieprznica
15 Danuta Szczepańska Sołectwo Dębogóry, Sołectwo Niedamowo, Sołectwo Nowa Kiszewa, Sołectwo Małe Stawiska
 
do druku