Aktualności

Uczennice Zespołu Kształcenia w Łubianie zajęły czwarte miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt.

Maja, Wika, Zuza, Jula, Lena, Olka, Słomka, Marta, Papka, Karola- te imiona i ksywki z piłkarskich koszulek naszych dziewcząt warto zapamiętać. Rosną nam nowe futbolowe sławy! Mistrzostwa, w których wzięły udział reprezentantki szkół podstawowych, odbyły się w dniach 16-18 czerwca w Głuchołazach. Reprezentantki naszej gminy zagrały znakomicie, z pełnym zaangażowaniem, dynamicznie, z sercem i z głową!

Poza samą rywalizacją sportową uczennice mogły poznać atrakcje miasteczka takie jak: tężnie z wieżą widokową, park zdrojowy i rynek, oraz nawiązać nowe znajomości ze sporowcami z całej Polski.
 

Gratulujemy dziewczynom i wypatrujemy kolejnych sukcesów!

Źródło: www.zklubiana.szkolna.net

Aktualności

Ogłoszenie o naborze partnerów

Wójt Gminy Kościerzyna wraz z Burmistrzem Miasta Kościerzyna ogłaszają otwarty nabór partnerów do udziału w pracach nad tworzeniem i opiniowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kościerzyny (ZIT MOF).

Więcej

Aktywny rodzic

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż w dniu 12 czerwca 2024 roku ustawa o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka „Aktywny Rodzic” została ogłoszona w Dzienniku Ustaw (Dz.U. 2024, poz. 858). W związku  z tym od 1 października 2024 roku rusza program, który ma na celu wspieranie rodziców w łączeniu aktywności zawodowej z wychowywaniem dzieci.

Więcej