Aktualności

Uczennice Zespołu Kształcenia w Łubianie zajęły czwarte miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt.

Maja, Wika, Zuza, Jula, Lena, Olka, Słomka, Marta, Papka, Karola- te imiona i ksywki z piłkarskich koszulek naszych dziewcząt warto zapamiętać. Rosną nam nowe futbolowe sławy! Mistrzostwa, w których wzięły udział reprezentantki szkół podstawowych, odbyły się w dniach 16-18 czerwca w Głuchołazach. Reprezentantki naszej gminy zagrały znakomicie, z pełnym zaangażowaniem, dynamicznie, z sercem i z głową!

Poza samą rywalizacją sportową uczennice mogły poznać atrakcje miasteczka takie jak: tężnie z wieżą widokową, park zdrojowy i rynek, oraz nawiązać nowe znajomości ze sporowcami z całej Polski.
 

Gratulujemy dziewczynom i wypatrujemy kolejnych sukcesów!

Źródło: www.zklubiana.szkolna.net

Aktualności

Pomoc żywnościowa – nowe kryteria dochodowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż od 12 lutego 2024 r. obowiązują nowe kryteria dochodowe uprawniające do korzystania z pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027.

Więcej

Każdy z nas może pomóc Monice z Wysina

Monika z Wysina tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszała wyrok – białaczka. Aby wyzdrowieć, potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Stąd też w najbliższych dniach zorganizowanych zostanie kilka akcji, podczas których będzie można dołączyć do DKMS.

Więcej