Gmina Kościerzyna kontynuuje budowę zbiorników wodnych dla potrzeb retencjonowania wód opadowych i roztopowych na terenie gminy. Niebawem pzebudowany zostanie zbiornik w Kaliskach Kościerskich.
Gmina Kościerzyna kontynuuje budowę zbiorników wodnych dla potrzeb retencjonowania wód opadowych i roztopowych na terenie gminy. Niebawem pzebudowany zostanie zbiornik w Kaliskach Kościerskich.