Aktualności

Bezpłatna pomoc prawna dla uchodźców z Ukrainy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż  Naczelna Rada Adwokacka wraz z Okręgowymi Radami Adwokackimi zorganizowała skoordynowaną bezpłatną pomoc prawną dla Obywateli Ukrainy – ofiar konfliktu wojennego.

Zgodnie z przesłanym przez Pomorski Urząd Wojewódzki wykazem,  koordynatorami programu pomocowego w Gdańsku są:

adw. Antoni Koprowski nr telefonu 5052 031 149,  e-mail antoni.koprowski@kancelaria-kgg.pl

adw. Adriana Duks-Taniewska nr telefonu 602 771 486,  e-mail kancelaria@duks.pl

Aktualności

Casting! Masz szansę zagrać w filmie

Julia Kowalski (która wyreżyserowała w 2015 roku film prezentowany na festiwalu w Cannes „Znam kogoś, kto cię szuka”) realizuje kolejny film, do którego zdjęcia odbędą się w dniach 3-13 stycznia 2023 r. na Kaszubach (Kościerzyna, Wdzydze i Wielki Klincz). Twórcy filmu poszukują odtwórców ról drugoplanowych.

Więcej

Stypendia Edukacyjne Gminy Kościerzyna dla uczniów i studentów

30 listopada 2022 r. na sali posiedzeń Urzędu Gminy Kościerzyna odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Edukacyjnych Gminy Kościerzyna. Stypendia otrzymały osoby, które mogą pochwalić się nie tylko wysoką średnią ocen i udziałem w olimpiadach i konkursach, ale również osiągnięciami w działalności społecznej.

Więcej

Brak wypłat dodatku węglowego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż nie realizuje wypłat dodatku węglowego dla osób uprawnionych ze względu na brak środków finansowych przekazywanych z budżetu Państwa.

Więcej