Aktualności

Druga kolejka kościerskiej halówki za nami

W dniu 6 grudnia 2020r. w hali sportowo – widowiskowej w Wielkim Klinczu została rozegrana 2 kolejka Kościerskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Warto przypomnieć, że do rozgrywek przystąpiło dwanaście zespołów, tj.: Czarny Koń, Texas Pub, Texas Pub II, OK Dziemiany, OSP Grabowo Kościerskie, Aqua Sport Kościerzyna, FC Grabowo, Hugo Team, LKP Nowa Karczma, Tencompol, KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo oraz Usługi Ogólnobudowlane Dawid Wiczkowski.

Druga kolejka, podobnie, jak pierwsza, stała na bardzo dobrym poziomie, o czym świadczy przede wszystkim bardzo duża liczba goli, która padła w poszczególnych meczach, a także fakt, że niektóre z nich pozostały bez rozstrzygnięcia kończąc się remisem. To zapowiada emocje w kolejnych rundach, na co szczerze wszyscy liczymy – relacjonuje Krzysztof Recław, koordynator Kościerskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Organizatorem  Kościerskiej Halówki jest Ceramik Łubiana, Akademia Piłkarska Kościerzyna.

Partnerami rozgrywek są: Gmina Kościerzyna, Miasto Kościerzyna, KOSiR, Repiński – Market Narzędziowy & Skład Budowlany, KEEZA, TV Kaszuby, koscierzyna24.info, Dziennik Bałtycki.

Dzięki uprzejmości naszego partnera firmy qs.pl – Michał Malek i Sebastian Dusza druga kolejka transmitowana była na żywo na fanpage’u i kanale YouTube.

Film dostępny jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=QRZTljKsF1U

Wynik meczów 2 kolejki:

LKP Nowa Karczma – OSP Grabowo Kościerskie

Wynik: 1 – 4

Strzelcy bramek LKP Nowa Karczma: Łukasz Imianowski

Strzelcy bramek OSP Grabowo Kościerskie: Bartosz Stencel (2); Patryk Berth, Maciej Stencel.

Hugo Team – Aqua Sport Kościerzyna

Wynik: 7 – 1

Strzelcy bramek Hugo Team: Jakub Kafarski (3); Krystian Świeczkowski, Artur Sikora, Jakub Lemańczyk; Borys Tuszkowski

Strzelcy bramek Aqua Sport: Marcin Daszkowski

FC Grabowo – Usługi Ogólnobudowlane Dawid Wiczkowski

Wynik: 8 – 3

Strzelcy bramek FC Grabowo: Patryk Kostuch (2); Julian Jurczyk (2); Kacper Jakusz; Dominik Jenta; Przemysław Pałasz; Mareusz Lubecki

Strzelcy bramek Usługi Ogólnobudowlane: Piotr Zaborowski (2); Dominik Niklas.

Tencompol – OK Dziemiany

Wynik: 1- 1

Strzelcy bramek Tencompol: Dominik Kaszubowski

Strzelcy bramek OK Dziemiany: Marek Kuczkowski

KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo – Texas Pub II

Wynik: 2 – 4

Strzelcy bramek KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo: Daniel Buszman; Wiesław Werra

Strzelcy bramek Texas Pub II: Dawid Kroplewski (2); Dominik Igiel; Oskar Kisicki

Czarny Koń – Texas Pub

Wynik: 2 – 2

Strzelcy bramek Czarny Koń: Daniel Dułak; Tomasz Gostkowski

Strzelcy bramek Texas Pub: Damian Synak; Krystian Nowak

Następna kolejka zostanie rozegrana w dniu 20 grudnia 2020r.

Terminarz spotkań:

15.00 Usługi Ogólnobudowlane Dawid Wiczkowski – Texas Pub

15.50 Texas Pub II – Czarny Koń

16.40 OK Dziemiany – KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo

17.30 OSP Grabowo – Tencompol

18.20 Aqua Sport Kościerzyna – LKP Nowa Karczma

19.10 FC Grabowo – Hugo Team

Nadesłane: Ceramik Łubiana

Aktualności

Złóż wniosek o Stypendium Edukacyjne!

Stypendium Edukacyjne Gminy Kościerzyna to wyróżnienie dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kościerzyna oraz uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów mających stałe miejsce zamieszkania na terenie Gminy Kościerzyna.

Więcej