Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Niedamowie

Dnia 24 stycznia br. w sali wiejskiej w Niedamowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie z klas 0-III przygotowali piękny program artystyczny. Były tańce, piosenki, wiersze, zabawy ruchowe. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków.

Po występach wszyscy  zasiedli do stołu, gdzie przygotowano poczęstunek. Następnie wnuki  podarowały gościom własnoręcznie wykonane upominki. To był niezwykły dzień w szkole w Niedamowie. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom sto lat!

Nadesłane: Szkoła Podstawowa w Niedamowie

Aktualności

Siła kobiecości

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie przygotował i zrealizował projekt socjalny pt. „Siła kobiecości”.  Autorami projektu byli pracownicy socjalni: Joanna Czapla, Aleksandra Gierłachowska i Joanna Turzyńska. Projekt obejmował zorganizowanie dwóch spotkań dla kobiet z terenu Naszej Gminy.

Więcej

Informacja GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U 2024 poz.854 ), w której został wykreślony art.13 na podstawie, którego przyznawane było świadczenie pieniężne dla osób, rodzin, które przyjęły do swoich domów obywateli Ukrainy.

Więcej