Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Niedamowie

10 stycznia br. o godzinie 16.00 w sali wiejskiej w Niedamowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na występy przybyli babcie i dziadkowie dzieci z klas 0-III.

Na początku wystąpili uczniowie klasy piątej i szóstej, a następnie z klas 0-III. Goście byli zachwyceni występami artystycznymi swoich wnuków, a także organizacją całej imprezy. Niebywały nastrój, świetlisty taniec zespołu artystycznego „Chochliki”, wspólnie śpiewane kolędy i piosenki, słodki poczęstunek i rozmowy to niezapomniane wrażenia ze spotkania.

Tego dnia gościła również Pani Sołtys Danuta Szczepańska, która przyniosła dla dzieci słodycze. Serdecznie dziękujemy Pani Dance za niespodziankę. Pragniemy również podziękować babciom, dziadkom, a także mamom za upieczone ciasta oraz za inne smakołyki. Na zakończenie dzieci podarowały swoim babciom i dziadkom świeczniki z kory i materiału przyrodniczego. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach i w pamięci.

Nadesłane: M. Smuczyńska

Aktualności

Konkurs plastyczny w Wielkim Klinczu „Mój wymarzony prezent pod choinkę”

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia na przełomie miesięcy listopad – grudzień Biblioteka w Wielkim Klinczu zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój wymarzony prezent pod choinkę”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu było wprowadzenie uczniów  w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Więcej

Korne. Tydzień Szczęścia w szkole

Od 27 listopada do 01 grudnia w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Konem odbył się TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE, w ramach zapewniania dobrostanu (well-being) dla całej społeczności szkolnej. J

Więcej