Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Niedamowie

14 października w Szkole Podstawowej w Niedamowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od występu szkolnego zespołu „Chochliki”.

Następnie uczniowie klas starszych przedstawili pokaz mody dla grona pedagogicznego. Zaprezentowane stroje miały być sprzymierzeńcem i sojusznikiem w dobie niekończącego się reformowania oświaty. Poszczególne stroje nauczyciele mogli zakupić za kilkadziesiąt uśmiechów pedagogicznych.

Zapraszamy do fotorelacji.

Aktualności

Mikołajki w szkole w Niedamowie

6 grudnia cała społeczność szkoły w Niedamowie przyszła ubrana na czerwono. W radosnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy uczniowie i nauczyciele przywitali dobrego ducha szkoły – Panią Sołtys Niedamowa. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek od Pani Danuty Szczepańskiej. 

Więcej

Święta Bożego Narodzenia w moim domu

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia biblioteka w Wielkim Klinczu w miesiącu listopadzie zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Święta Bożego Narodzenia w moim domu”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu jest wprowadzenie uczniów w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Więcej