Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Niedamowie

14 października w Szkole Podstawowej w Niedamowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od występu szkolnego zespołu „Chochliki”.

Następnie uczniowie klas starszych przedstawili pokaz mody dla grona pedagogicznego. Zaprezentowane stroje miały być sprzymierzeńcem i sojusznikiem w dobie niekończącego się reformowania oświaty. Poszczególne stroje nauczyciele mogli zakupić za kilkadziesiąt uśmiechów pedagogicznych.

Zapraszamy do fotorelacji.

Aktualności

Ruszyły zapisy na BEZPŁATNY kurs haftu kaszubskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub” realizuje projekt pn. „Teodora Gulgowska- postać, która rozwinęła kulturę kaszubską i aktywizowała zawodowo kobiety z obszarów wiejskich”. Na realizację projektu otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji Totalizatora Sportowego w programie „Z kobietami-patriotkami”.

Więcej

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej