Aktualności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej na Pikniku Rodzinnym w Loryńcu

Jesteśmy blisko Was, służymy pomocą, radą, dobrym słowem, dlatego z wielką przyjemnością brałyśmy udział w pikniku pod hasłem „Przeciwdziałanie przyczynom przestępczości w Gminie Kościerzyna” zorganizowanym dnia 24 czerwca przez Sołectwo Loryniec. Mieszkańcy mieli możliwość nie tylko rozmowy z nami na tematy i przyjemne i trudne, ale także poznać naszego psychologa Kasię Olszewską.

Dziękujemy bardzo Pani Sołtys Bernardzie Pellowskiej za życzliwość, ciepło, uśmiech oraz zrozumienie tak ,,ciężkiego” tematu, jakim jest przeciwdziałanie przemocy domowej oraz Pani Sołtys Bernadecie Hamerskiej za użyczenie nam stroju, który miał odzwierciedlać nasz szacunek do kultury kaszubskiej.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Zadanie sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

Aktualności

Konkurs plastyczny w Wielkim Klinczu „Mój wymarzony prezent pod choinkę”

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia na przełomie miesięcy listopad – grudzień Biblioteka w Wielkim Klinczu zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój wymarzony prezent pod choinkę”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu było wprowadzenie uczniów  w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Więcej

Korne. Tydzień Szczęścia w szkole

Od 27 listopada do 01 grudnia w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Konem odbył się TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE, w ramach zapewniania dobrostanu (well-being) dla całej społeczności szkolnej. J

Więcej