Aktualności

Informacja dotycząca funkcjonowania Terenowego Punktu Paszportowego w Kościerzynie – aktualizacja

Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku informuje, że od dnia 08.07.2022 r. Terenowy Punkt Paszportowy w Kościerzynie BĘDZIE CZYNNY NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH

Godziny przyjęć interesantów: środa 8:00 – 15:00, czwartek 8:30 – 15:00, piątek 8:00 – 11:00 

Wszelkie aktualne informacje dostępne są na stronie internetowej PUW w Gdańsku: https://uwgdansk.ssdip.bip.gov.pl/paszport/godziny-urzedowania.html

Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku

Aktualności

Casting! Masz szansę zagrać w filmie

Julia Kowalski (która wyreżyserowała w 2015 roku film prezentowany na festiwalu w Cannes „Znam kogoś, kto cię szuka”) realizuje kolejny film, do którego zdjęcia odbędą się w dniach 3-13 stycznia 2023 r. na Kaszubach (Kościerzyna, Wdzydze i Wielki Klincz). Twórcy filmu poszukują odtwórców ról drugoplanowych.

Więcej

Stypendia Edukacyjne Gminy Kościerzyna dla uczniów i studentów

30 listopada 2022 r. na sali posiedzeń Urzędu Gminy Kościerzyna odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Edukacyjnych Gminy Kościerzyna. Stypendia otrzymały osoby, które mogą pochwalić się nie tylko wysoką średnią ocen i udziałem w olimpiadach i konkursach, ale również osiągnięciami w działalności społecznej.

Więcej

Brak wypłat dodatku węglowego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż nie realizuje wypłat dodatku węglowego dla osób uprawnionych ze względu na brak środków finansowych przekazywanych z budżetu Państwa.

Więcej