Aktualności

Jubileusz Ks. Proboszcza Dariusza Wiczlinga

W dniu 25 października 2022 r.  o godz.18.00 w Kościele parafialnym p.w. Św. Mikołaja w Niedamowie odbyła się msza dziękczynna w intencji księdza Proboszcza Dariusza  Wiczlinga z okazji 25-lecia posługi duszpasterskiej  w naszej Parafii.

Licznie zgromadzeni parafianie złożyli życzenia, a dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niedamowie zaśpiewały dla księdza proboszcza pieśń i wręczyły  wykonany przez siebie plakat. Nie zabrakło także życzeń i gratulacji od Róż Różańcowych, Sołtysów oraz Wójta Gminy Kościerzyna.

Jeszcze raz życzymy Księdzu Proboszczowi długich lat w zdrowiu, błogosławieństwa Bożego i następnych jubileuszy w naszej Parafii.

Szczęść Boże!

Aktualności

Pomoc żywnościowa – nowe kryteria dochodowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż od 12 lutego 2024 r. obowiązują nowe kryteria dochodowe uprawniające do korzystania z pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027.

Więcej

Każdy z nas może pomóc Monice z Wysina

Monika z Wysina tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszała wyrok – białaczka. Aby wyzdrowieć, potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Stąd też w najbliższych dniach zorganizowanych zostanie kilka akcji, podczas których będzie można dołączyć do DKMS.

Więcej