Aktualności

Jubileusz Ks. Proboszcza Dariusza Wiczlinga

W dniu 25 października 2022 r.  o godz.18.00 w Kościele parafialnym p.w. Św. Mikołaja w Niedamowie odbyła się msza dziękczynna w intencji księdza Proboszcza Dariusza  Wiczlinga z okazji 25-lecia posługi duszpasterskiej  w naszej Parafii.

Licznie zgromadzeni parafianie złożyli życzenia, a dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niedamowie zaśpiewały dla księdza proboszcza pieśń i wręczyły  wykonany przez siebie plakat. Nie zabrakło także życzeń i gratulacji od Róż Różańcowych, Sołtysów oraz Wójta Gminy Kościerzyna.

Jeszcze raz życzymy Księdzu Proboszczowi długich lat w zdrowiu, błogosławieństwa Bożego i następnych jubileuszy w naszej Parafii.

Szczęść Boże!

Aktualności

Siła kobiecości

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie przygotował i zrealizował projekt socjalny pt. „Siła kobiecości”.  Autorami projektu byli pracownicy socjalni: Joanna Czapla, Aleksandra Gierłachowska i Joanna Turzyńska. Projekt obejmował zorganizowanie dwóch spotkań dla kobiet z terenu Naszej Gminy.

Więcej

Informacja GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U 2024 poz.854 ), w której został wykreślony art.13 na podstawie, którego przyznawane było świadczenie pieniężne dla osób, rodzin, które przyjęły do swoich domów obywateli Ukrainy.

Więcej