Aktualności

Jubileusz Ks. Proboszcza Dariusza Wiczlinga

W dniu 25 października 2022 r.  o godz.18.00 w Kościele parafialnym p.w. Św. Mikołaja w Niedamowie odbyła się msza dziękczynna w intencji księdza Proboszcza Dariusza  Wiczlinga z okazji 25-lecia posługi duszpasterskiej  w naszej Parafii.

Licznie zgromadzeni parafianie złożyli życzenia, a dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niedamowie zaśpiewały dla księdza proboszcza pieśń i wręczyły  wykonany przez siebie plakat. Nie zabrakło także życzeń i gratulacji od Róż Różańcowych, Sołtysów oraz Wójta Gminy Kościerzyna.

Jeszcze raz życzymy Księdzu Proboszczowi długich lat w zdrowiu, błogosławieństwa Bożego i następnych jubileuszy w naszej Parafii.

Szczęść Boże!

Aktualności

Jubileusz 50 lat małżeństwa

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Przyznaje go Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. 7 grudnia w imieniu Prezydenta RP Wójt Grzegorz Piechowski wręczył medale parom zamieszkującym Gminę Kościerzyna.

Więcej

Mikołajki w szkole w Niedamowie

6 grudnia cała społeczność szkoły w Niedamowie przyszła ubrana na czerwono. W radosnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy uczniowie i nauczyciele przywitali dobrego ducha szkoły – Panią Sołtys Niedamowa. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek od Pani Danuty Szczepańskiej. 

Więcej