Aktualności

Już w tę niedzielę Festyn rodzinny w Łubianie!

Już w tę niedzielę zapraszamy do Łubiany. Przy szkole jak co roku odbędzie się festyn rodzinny połączony z atrakcjami kaszubskimi przygotowanymi przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

W tym roku dzięki dofinansowaniu z gminy Kościerzyna członkowie ZKP wraz z uczniami przygotowali przedstawienie pt. „Miłota na Kaszëbach”. Będzie to pełna śmiechu opowieść o dawnych sposobach randkowania, nie zabraknie też dobrej muzyki i języka kaszubskiego. Przedstawienie będzie można obejrzeć o godzinie 16.00. Wcześniej przed publicznością wystąpi o godzinie 15.00 zespół Fucus z Wejherowa, a festyn o godzinie 14.00 rozpoczną występy przedszkolaków oraz uczniów. Na uczestników festynu czekają też dmuchańce, stoiska oraz atrakcje przygotowane przez harcerzy oraz grupę rekonstrukcyjną Niflheim.

Zapraszamy.

Aktualności

Bezpłatna nauka pływania – zapraszamy do Dobrogoszcza

Chcesz nauczyć się pływać? Chcesz udoskonalić technikę pływacką? Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia! Ratownicy z kościerskiego WOPR czekają na wszystkich chętnych w dniach 29 lipca – 2 sierpnia na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Dobrogoszcz, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Więcej