Aktualności

Konferencja dla trenerów w Skorzewie

W najbliższą niedzielę 25 września w skorzewskim Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się kolejna edycja konferencji metodycznej dla trenerów piłki nożnej EmSport Conference 2022 pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Wiedzę i doświadczenie poszerzać będzie ponad 250 szkoleniowców z całej Polski.

Organizatorami konferencji są: Pomorski Związek Piłki Nożnej, Zakład Sportu, Kultury i Turystyki oraz EmSport.

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2021 r. poz. 1899) wykazuje do dzierżawy

Więcej

W Gminie Kościerzyna odbyły się Dni Seniora

Prawie 1000 seniorów wzięło udział w uroczystościach, które odbyły się w Gminie Kościerzyna. W tym roku w nowej formule, przy współpracy gminnych szkół podstawowych, zorganizowano 9 spotkań, na które zaproszono osoby 60+ ze wszystkich miejscowości naszej gminy.

Więcej

Trwają przygotowania do budowy mieszkań w Małym Klinczu

3 października 2022 roku w Kolbudach kolejny raz spotkali się przedstawiciele Krajowego Zasobu Nieruchomości oraz 19 pomorskich samorządów wchodzących w skład Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN-Pomorze sp. z o.o. W posiedzeniu uczestniczył również Wójt Gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski.

Więcej