Aktualności

Kościerski Klub Kyokushin Karate na Mistrzostwach Europy

Kolejne sukcesy zawodników Klubu Kyokushin Karate. Mistrzostwa Europy IKO Nakamura ponad 350 zawodników dwa dni zmagań na matach i oczywiście kolejne medale zawodników Kościerskiego Klubu!

Agata Lubecka – Wicemistrzyni Europy

Kinga Żywicka – Wicemistrzyni Europy

Marta Kryszyńska – brązowa medalistką

Paulina Lubecka – IV miejsce

Zofia Kryszyńska – IV miejsce

Julita Bek, Kinga Ziółtkowska i Szymon Lubecki tym razem poza podium.

GRATULACJE za wolę walki wytrwałość i ogromnego ducha. Każdy dał z siebie wszystko, każdy z nas tworzy wspaniałą drużynę, która się wspiera, pomaga i dopinguje!!! Cała ekipa zasłużyła na ogromne Gratulacje. Leszek i Monika Tusk też należą do tej drużyny zostawiają dużo serca wspierając zawodników. To wszystko nas dużo nerwów kosztuje, ale to bardzo miłe uczucie i cieszymy się że razem możemy tworzyć tak wspaniałą historię.

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe chwile i pomoc w organizacji. Te piękne chwile zostaną na zawsze!!!

Krzysztof Sosnówka

Aktualności

Siła kobiecości

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie przygotował i zrealizował projekt socjalny pt. „Siła kobiecości”.  Autorami projektu byli pracownicy socjalni: Joanna Czapla, Aleksandra Gierłachowska i Joanna Turzyńska. Projekt obejmował zorganizowanie dwóch spotkań dla kobiet z terenu Naszej Gminy.

Więcej

Informacja GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U 2024 poz.854 ), w której został wykreślony art.13 na podstawie, którego przyznawane było świadczenie pieniężne dla osób, rodzin, które przyjęły do swoich domów obywateli Ukrainy.

Więcej