Aktualności

LUBIANA CUP 2022 – rezerwuj czas, zasiądź na trybunach i kibicuj swoim faworytom!

W weekend 18 i 19 czerwca na stadionie w Łubianie oraz na boiskach orlik rozegrany zostanie jeden z największych turniejów piłki nożnej dla dzieci – LUBIANA CUP 2022. W całych rozgrywkach powalczy aż 80 drużyn! Pierwszego dnia zmagań zagrają chłopacy, natomiast drugiego dziewczyny. W tym roku nasz turniej odwiedzą trenerzy Kadry Pomorza i będą podpatrywać grę młodych sportowców.

Zawodniczki i zawodnicy powalczą o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna, Repińskiego Marketu Narzędziowego & Składu Budowlanego oraz Prezesa Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana S.A i Prezesa Ceramika Łubiana. Wszystko to pod patronatem Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Radia Kaszëbë, Koscierski.info, Keeza – producent odzieży sportowej i Dziennika Bałtyckiego.

Partnerzy turnieju: Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA S.A., firma STOLBON – producent łóżeczek dziecięcych, NANDRUK – reklamy z rozmachem, PPHU Maksbet, Repiński – Market Narzędziowy & Skład Budowlany, Zakładu Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnego kibicowania naszym dzieciom podczas turnieju piłki nożnej Lubiana Cup 2022. Z pewnością podczas rozgrywek nie zabraknie wielu emocji i widowiskowych akcji.

Nadesłane: Ceramik Łubiana

Aktualności

Bezpłatna nauka pływania – zapraszamy do Dobrogoszcza

Chcesz nauczyć się pływać? Chcesz udoskonalić technikę pływacką? Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia! Ratownicy z kościerskiego WOPR czekają na wszystkich chętnych w dniach 29 lipca – 2 sierpnia na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Dobrogoszcz, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Więcej