Aktualności

LUBIANA CUP 2022 – rezerwuj czas, zasiądź na trybunach i kibicuj swoim faworytom!

W weekend 18 i 19 czerwca na stadionie w Łubianie oraz na boiskach orlik rozegrany zostanie jeden z największych turniejów piłki nożnej dla dzieci – LUBIANA CUP 2022. W całych rozgrywkach powalczy aż 80 drużyn! Pierwszego dnia zmagań zagrają chłopacy, natomiast drugiego dziewczyny. W tym roku nasz turniej odwiedzą trenerzy Kadry Pomorza i będą podpatrywać grę młodych sportowców.

Zawodniczki i zawodnicy powalczą o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna, Repińskiego Marketu Narzędziowego & Składu Budowlanego oraz Prezesa Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana S.A i Prezesa Ceramika Łubiana. Wszystko to pod patronatem Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Radia Kaszëbë, Koscierski.info, Keeza – producent odzieży sportowej i Dziennika Bałtyckiego.

Partnerzy turnieju: Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA S.A., firma STOLBON – producent łóżeczek dziecięcych, NANDRUK – reklamy z rozmachem, PPHU Maksbet, Repiński – Market Narzędziowy & Skład Budowlany, Zakładu Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnego kibicowania naszym dzieciom podczas turnieju piłki nożnej Lubiana Cup 2022. Z pewnością podczas rozgrywek nie zabraknie wielu emocji i widowiskowych akcji.

Nadesłane: Ceramik Łubiana

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2021 r. poz. 1899) wykazuje do dzierżawy

Więcej

W Gminie Kościerzyna odbyły się Dni Seniora

Prawie 1000 seniorów wzięło udział w uroczystościach, które odbyły się w Gminie Kościerzyna. W tym roku w nowej formule, przy współpracy gminnych szkół podstawowych, zorganizowano 9 spotkań, na które zaproszono osoby 60+ ze wszystkich miejscowości naszej gminy.

Więcej

Trwają przygotowania do budowy mieszkań w Małym Klinczu

3 października 2022 roku w Kolbudach kolejny raz spotkali się przedstawiciele Krajowego Zasobu Nieruchomości oraz 19 pomorskich samorządów wchodzących w skład Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN-Pomorze sp. z o.o. W posiedzeniu uczestniczył również Wójt Gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski.

Więcej