Aktualności

Majowe świętowanie w szkole w Niedamowie

Dnia 26 kwietnia br. o godzinie 8.00 uczniowie i pracownicy szkoły w Niedamowie zebrali się w sali wiejskiej, aby uczcić zbliżające się majowe święta.

Najpierw odśpiewano hymn państwowy, a następnie uczennica klasy VII przedstawiła wszystkim krótki zarys historyczny zbliżających się świąt. Następnie uczniowie z Zespołu Artystycznego „Chochliki” zaśpiewali dwie patriotyczne piosenki pt: ” Witaj Majowa Jutrzenko” i „Polska flaga”. W następnej kolejności odbył się niezwykły koncert zespołu muzycznego VIOL- ART Leszek Bolibok. Muzycy zaprezentowali piękne, patriotyczne pieśni oraz polskie piosenki. Oprócz słuchania były też tańce i akompaniamenty rytmiczne w wykonaniu uczniów.

Ten niezwykły dzień pozostanie na długo w pamięci.

Nadesłane ze Szkoły Podstawowej w Niedamowie

Aktualności

Konkurs plastyczny w Wielkim Klinczu „Mój wymarzony prezent pod choinkę”

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia na przełomie miesięcy listopad – grudzień Biblioteka w Wielkim Klinczu zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój wymarzony prezent pod choinkę”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu było wprowadzenie uczniów  w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Więcej

Korne. Tydzień Szczęścia w szkole

Od 27 listopada do 01 grudnia w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Konem odbył się TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE, w ramach zapewniania dobrostanu (well-being) dla całej społeczności szkolnej. J

Więcej