Aktualności

Mistrzostwa Polski Karate Kontaktowego w Kołobrzegu

6 kwietnia Kościerski Klub Kyokushin Karate wziął udział w Mistrzostwach polski Karate Kontaktowego w Kołobrzegu. W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników z 55 klubów 12 organizacji Kyokushin Karate.

Mistrzostwa objęte były patronatem prezydenta miasta Kołobrzeg oraz ambasady Japonii w Polsce. Organizatorem był Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai.

Trener Krzysztof Sosnówka podkreśla, że nie był to wyjazd kilku osób na zawody – to prawdziwa drużyna która się wspiera, pomaga, dopinguje i pociesza, nie każdy mógł zdobyć medal ale każdy z nas ciężko pracuje na to by te medale trafiły do naszych zawodników. To nie jest zwykła drużyna to Kościerski Klub Kyokushin Karate

WYNIKI:

Ignacy Sosnowski – srebro  

Amelia Szweda – srebro

Marta Kryszyńska ­– brąz

Tomasz Chmielewski – brąz

Zofia Kryszyńska – brąz

Kinga Żywicka, Amelia Kreft, Eugenia Sosnowska, Agata Lubecka, Nikodem Peek, Szymon Lubecki tym razem bez medalu, pomimo to wszyscy bardzo dzielnie walczyli, pokazali prawdziwego ducha walki i na pewno wkrótce też zdobędę medale.

Paulina Lubecka stawiła czoła nowemu wyzwaniu – tym razem w roli sędziego.

Gratulacje dla wszystkich i życzymy kolejnych sukcesów!

Ogromne podziękowania dla kierownika ekipy Leszka Tuska, firmy GREGOR za wsparcie naszych zawodników, Moniki i Sławomira Szweda za pomoc w organizacji wyjazdu.

Dziękuję że jesteście. Dziękuję za kolejne wspaniałe chwile, nerwy, stres, adrenalinę, to piękne i bezcenne przeżycie.

Krzysztof Sosnówka

Aktualności

Badania ankietowe GUS

Główny Urząd Statyczny informuje, że w dniach 15-31 lipca prowadzi badania ankietowe „Koniunktura w gospodarstwach rolnych AK-R”.

Więcej

Zamknięta droga w Kaliskach Kościerskich

Zakład Komunalny informuje, że w dniach 22.07-14.08 planowana jest przebudowa nawierzchni gruntowej drogi dz. 58/1 i 230/2 obręb Kaliska Kościerskie. Droga ta będzie nieprzejezdna na odcinku 700 m od granicy gminy Stężyca (Sikorzyno) w kierunku Kalisk Kościerskich.

Więcej