Aktualności

Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego

15 kwietnia w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. W zawodach wzięło udział ponad 325 zawodnikom z 62 klubów z 12 organizacji karate kontaktowego Polski oraz gościnie drużyna z Łotwy.

Zawodnicy w wieku 12-17 lat rywalizowali w prawie pełnych przepisach kyokushin i bez hogo (pancerzy na tułów) w przepisach All Kick. Walki seniorów także były toczone w pełnej japońskiej formule.

Zawodnicy Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate po raz kolejny pokazali prawdziwego ducha walki:
Kinga Żywicka srebro,
Zofia Kryszyńska srebrno,
Kinga Ziółtkowska brąz,
Paulina Lubecka brąz,
Szymon Lubecki brąz.

Amelia Kreft, Marta Kryszyńska, Julita Bek, Agata Lubecka i Daniel Bek tym razem bez medali ale z ogromnym doświadczeniem, które będzie procentować w przyszłości.

Ogromne podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu: firma GREGOR, KABE, MERING Tadeusz Mering, A.R. Lubeccy.

OSU

Krzysztof Sosnówka

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z  art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2023 r. poz. 344 ze zm.) wykazuje do dzierżawy nieruchomości

Więcej

Méster Bëlnégò Czëtaniô 2023

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej w Nowym Klinczu odbyły się gminne eliminacje konkursu czytania w języku kaszubskim Méster Bëlnégò Czëtaniô. Udział wzięło 48 uczniów ze szkół działających na terenie gminy Kościerzyna.

Więcej