Aktualności

Młodzi piłkarze z całego województwa zawalczą w Wielkim Klinczu

9 grudnia w Wielkim Klinczu rozpocznie się VI edycja Turniejów Halowych o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej ENERGA Griffin Cup. Obiektem rywalizacji młodych sportowców będzie Hala Sportowo-Widowiskowa w Wielkim Klinczu położona przy ulicy Szkolnej 18.

12 drużyn zostało podzielonych na trzy grupy. Dwie pierwsze drużyny z każdej grupy plus dwie najlepsze ekipy z trzecich miejsc uzyskają awans do ćwierćfinału. Następnie wyłonimy półfinalistów i zespoły, które będą walczyć o miejsca 5-8. Finał odbędzie się o godzinie 15:07.

Zapewniamy obsługę medyczną, obsługę sędziowską, przekąski dla uczestników, puchary i medale dla trzech najlepszych drużyn oraz trzy nagrody indywidualne. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom. 

Młodzik D2 (rocznik 2012), Wielki Klincz, 09.12.2023 [pobierz harmonogram]

Grupa A
Santana Wielki Klincz
GKS Sierakowice
AP JFA Przechlewo
Champions Kwidzyn

Grupa B
AP KP Gdynia
DSPN Kwidzyn
Wierzyca Pelplin
Arka Gdynia SI

Grupa C
KS Skorzewo
Unia Tczew
KS Gryf Słupsk
GKS Gardeja

Harmonogram
Grupa A, 9:00-9:10, A1-A2, Santana Wielki Klincz – GKS Sierakowice
Grupa B, 9:12-9:22, B1-B2, AP KP Gdynia – DSPN Kwidzyn
Grupa C, 9:24-9:34, C1-C2, KS Skorzewo – Unia Tczew
Grupa A, 9:36-9:46, A3-A4, AP JFA Przechlewo – Champions Kwidzyn
Grupa B, 9:48-9:58, B3-B4, Wierzyca Pelplin – Arka Gdynia SI
Grupa C, 10:00-10:10, C3-C4, KS Gryf Słupsk – GKS Gardeja
Grupa A, 10:12-10:22, A3-A1, AP JFA Przechlewo – Santana Wielki Klincz
Grupa A, 10:24-10:34, A2-A4, GKS Sierakowice – Champions Kwidzyn
Grupa B, 10:36-10:46, B3-B1, Wierzyca Pelplin – AP KP Gdynia
Grupa B, 10:48-10:58, B2-B4, DSPN Kwidzyn – Arka Gdynia SI
Grupa C, 11:00-11:10, C3-C1, KS Gryf Słupsk – KS Skorzewo
Grupa C, 11:12-11:22, C2-C4, Unia Tczew – GKS Gardeja
Grupa A, 11:24-11:34, A4-A1, Champions Kwidzyn – Santana Wielki Klincz
Grupa A, 11:36-11:46, A2-A3, GKS Sierakowice – AP JFA Przechlewo
Grupa B, 11:48-11:58, B4-B1, Arka Gdynia SI – AP KP Gdynia
Grupa B, 12:00-12:10, B2-B3, DSPN Kwidzyn – Wierzyca Pelplin
Grupa C, 12:12-12:22, C4-C1, GKS Gardeja – KS Skorzewo
Grupa C, 12:24-12:34, C2-C3, Unia Tczew – KS Gryf Słupsk

ćwierćfinały
1. 12:40-12:50, A2-B2
2. 12:52-13:02, C1-3A/B
3. 13:04-13:14, A1-3B/C
4. 13:16-13:26, B1-C2

play off 5-8
13:28-13:38, przegrany 1 – przegrany 2
13:40-13:50, przegrany 3 – przegrany 4

półfinały
13:52-14:07, zwycięzca 1 – zwycięzca 2
14:09-14:24, zwycięzca 3 – zwycięzca 4

mecze o miejsca
VII: 14:26-14:36
V: 14:38-14:48
III: 14:50-15:05
I: 15:07-15:22


  • Sponsorem tytularnym rozgrywek jest ENERGA z Grupy Orlen
  • Turnieje ENERGA Griffin Cup rozgrywane są pod Patronatem Polskiego Związku Piłk Nożnej
  • Współorganizatorem turnieju jest Zakład Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna

Aktualności

Ogłoszenie o naborze partnerów

Wójt Gminy Kościerzyna wraz z Burmistrzem Miasta Kościerzyna ogłaszają otwarty nabór partnerów do udziału w pracach nad tworzeniem i opiniowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kościerzyny (ZIT MOF).

Więcej

Aktywny rodzic

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż w dniu 12 czerwca 2024 roku ustawa o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka „Aktywny Rodzic” została ogłoszona w Dzienniku Ustaw (Dz.U. 2024, poz. 858). W związku  z tym od 1 października 2024 roku rusza program, który ma na celu wspieranie rodziców w łączeniu aktywności zawodowej z wychowywaniem dzieci.

Więcej