Aktualności

Nowe godziny przyjmowania mieszkańców w GOPS

W związku z nowym zadaniem dotyczącym realizacji ustawy o dodatku węglowym Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościerzynie zwraca się z uprzejmą prośbą o dostosowanie się do poniżej przedstawionych godzin przyjmowania wniosków na: świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego, dodatku osłonowego oraz zaświadczeń  dotyczących  programu ,,Czyste Powietrze”, które będą przyjmowane w siedzibie GOPS w następujących godzinach:

poniedziałek 8.00 – 13.00

wtorek 8.00 – 13.00

środa 8.00 – 17.00

czwartek 8.00 – 13.00

piątek 8.00 – 13.00

Zależy nam na jak najlepszej jakości i efektywności  pracy na Państwa rzecz, a ustalenie w/w godzin nam to ułatwi.

Dziękujemy bardzo za wyrozumiałość.

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2021 r. poz. 1899) wykazuje do dzierżawy

Więcej

W Gminie Kościerzyna odbyły się Dni Seniora

Prawie 1000 seniorów wzięło udział w uroczystościach, które odbyły się w Gminie Kościerzyna. W tym roku w nowej formule, przy współpracy gminnych szkół podstawowych, zorganizowano 9 spotkań, na które zaproszono osoby 60+ ze wszystkich miejscowości naszej gminy.

Więcej

Trwają przygotowania do budowy mieszkań w Małym Klinczu

3 października 2022 roku w Kolbudach kolejny raz spotkali się przedstawiciele Krajowego Zasobu Nieruchomości oraz 19 pomorskich samorządów wchodzących w skład Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN-Pomorze sp. z o.o. W posiedzeniu uczestniczył również Wójt Gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski.

Więcej