Aktualności

Nowe godziny przyjmowania mieszkańców w GOPS

W związku z nowym zadaniem dotyczącym realizacji ustawy o dodatku węglowym Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościerzynie zwraca się z uprzejmą prośbą o dostosowanie się do poniżej przedstawionych godzin przyjmowania wniosków na: świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego, dodatku osłonowego oraz zaświadczeń  dotyczących  programu ,,Czyste Powietrze”, które będą przyjmowane w siedzibie GOPS w następujących godzinach:

poniedziałek 8.00 – 13.00

wtorek 8.00 – 13.00

środa 8.00 – 17.00

czwartek 8.00 – 13.00

piątek 8.00 – 13.00

Zależy nam na jak najlepszej jakości i efektywności  pracy na Państwa rzecz, a ustalenie w/w godzin nam to ułatwi.

Dziękujemy bardzo za wyrozumiałość.

Aktualności

Ruszyły zapisy na BEZPŁATNY kurs haftu kaszubskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub” realizuje projekt pn. „Teodora Gulgowska- postać, która rozwinęła kulturę kaszubską i aktywizowała zawodowo kobiety z obszarów wiejskich”. Na realizację projektu otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji Totalizatora Sportowego w programie „Z kobietami-patriotkami”.

Więcej

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej