Aktualności

Obowiązek złożenia oświadczenia – Granty PPGR

W związku ze zbliżającym się końcem roku kalendarzowego 2023 przypominamy osobom, które otrzymały laptopy z programu ”Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” o obowiązku złożenie oświadczenia – załącznik nr 3 do umowy w terminie do końca listopada 2023r.

Wymagane prawem oświadczenie należy złożyć w Zakładzie Oświaty Gminy Kościerzyna, ul. Strzelecka 9, 83-400 Kościerzyna

Aktualności

Wdzydze witają pięknym napisem

Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich Wdzydzanki we Wdzydzach ustawiony został napis witający mieszkańców i turystów. W pięknej scenerii nad jeziorem, w pobliżu Centrum Usług Turystycznych można zrobić sobie pamiątkowe zdjęciem na tle napisu „♥ WDZYDZE”.

Więcej

30-lecie Szkoły Podstawowej w Wielkim Podlesiu

24 maja 2024 r. Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu świętowała jubileusz 30-lecia działalności. Uroczyste spotkanie, które zorganizowała społeczność szkolna było okazją do wspomnień, poznania historii placówki i sylwetki patrona oraz podziwiania talentów artystycznych uczniów.

Więcej

Zapraszamy na rajd rowerowy

Klub Rowerowy Stolemy wraz z harcerzami Hufca ZHP Kościerzyna zaprasza w dniu 31 maja br. na Rodzinny Rajd Rowerowy trasą: Kościerzyna – Łubiana – Lipusz – Stare Karpno – Korne – Kościerzyna

Więcej