Aktualności

Ogłoszenie Starosty Kościerskiego

Ogłoszenie Starosty Kościerskiego z dnia 15 marca 2020 roku w sprawie funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Kościerzynie od dnia 16 marca br. do odwołania.

Na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r., poz. 433) Starosta Kościerski ogłasza, że w okresie od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania w Starostwie Powiatowym w Kościerzynie wstrzymana będzie bezpośrednia obsługa interesantów.

W wyżej wymienionym okresie obsługa interesantów odbywać się będzie:

  • telefonicznie w godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego
    w Kościerzynie
    pod niżej wskazanymi numerami telefonów:

          Biuro Obsługi Interesanta: 58 680 18 40

          Wydział Komunikacji:
          58 694 05 50
– sprawy związane z rejestracją pojazdów, wyrejestrowaniem, wymianą, odbiorem dowodu
          rejestracyjnego, zgłoszeniem nabycia lub zbycia pojazdu,
          58 694 05 54 – sprawy związane z uprawnieniami do kierowania pojazdami.

          Wydział Architektury i Budownictwa: 58 680 18 56

          Wydział Ochrony Środowiska: 58 680 18 52

          Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami: 58 680 08 73

Wszelkie druki dostępne są do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kościerzynie w zakładce – Poradnik interesanta (jak to załatwić?).

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Kościerzynie będą Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem strony: www.powiatkoscierski.pl oraz strony głównej/Facebook Powiat Kościerski Serce Kaszub.

Starosta Kościerski

/-/ Alicja Żurawska

Treść ogłoszenia

Aktualności

Zmiany w obsłudze interesantów w GOPS

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją pandemiczną od dnia 24 stycznia 2022 r. budynek GOPS pozostanie zamknięty, jednakże nadal będzie świadczona praca na rzecz mieszkańców. Kontakt osób z pracownikami Ośrodka realizowany bezpośrednio w jego siedzibie zostaje ograniczony do niezbędnego minimum i dotyczyć może jedynie spraw istotnych i niecierpiących zwłoki.

Więcej

Urząd Gminy zamknięty dla interesantów

W związku z coraz trudniejszą sytuacją związaną z epidemią COVID-19, w celu zachowania ciągłości pracy urzędu gminy i świadczenia usług dla mieszkańców Wójt Gminy Kościerzyna wprowadza od dnia 24 stycznia 2022 r. reorganizację pracy w Urzędzie Gminy Kościerzyna. Co do zasady urząd od dnia 24 stycznia 2022 roku będzie nieczynny dla interesantów, natomiast nie przerywa pracy. Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie: ug@koscierzyna.pl lub telefonicznie: tel. 58 686 59 80.

Więcej

Zostań rodziną wspierającą!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie zaprasza do współpracy osoby i rodziny zainteresowane wsparciem rodzin przeżywających trudności w wypełnianiu swoich funkcji opiekuńczo – wychowawczych.

Więcej