Aktualności

Pasowanie na ucznia w Niedamowie

Dnia 13 października 2023 roku w Szkole Podstawowej w Niedamowie odbyło się pasowanie na ucznia w klasie I. Uczniowie z niecierpliwością czekali na ten niezwykły dzień, który zapamiętuje się do końca życia.

Zaproszono Dyrekcję i Rodziców, przed którymi pierwszoklasiści po mistrzowsku popisali się swoją wiedzą i umiejętnościami. Następnie odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia. Potem dzieci otrzymały dyplomy, medale oraz upominki od Rodziców. Na koniec czekała niespodzianka – tort z marcepanowymi kredkami, na których wypisano imiona pierwszaków. „Słodkie kredki” uczniowie zabrali do domu.

Taki dzień zdarza się tylko raz w życiu!

Nadesłane: Alicja Czylkowska, Magdalena Smuczyńska

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z  art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2023 r. poz. 344 ze zm.) wykazuje do dzierżawy nieruchomości

Więcej

Méster Bëlnégò Czëtaniô 2023

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej w Nowym Klinczu odbyły się gminne eliminacje konkursu czytania w języku kaszubskim Méster Bëlnégò Czëtaniô. Udział wzięło 48 uczniów ze szkół działających na terenie gminy Kościerzyna.

Więcej