Aktualności

Piłkarki Santany w kadrze wojewódzkiej

Dwie zawodniczki KS Santana Wielki Klincz zostały powołane do Kadry Pomorza dziewcząt U-13. To Katarzyna Piankowska i Natalia Duraj.

Zimowa przerwa w rozgrywkach to dla Kadry Pomorskiego ZPN czas treningu i przygotowań do wiosennego sezonu. Wojewódzka reprezentacja regularnie spotyka się na zgrupowaniach. 5 grudnia 17 najlepszych zawodniczek w swojej kategorii wiekowej rozegrało mecz kontrolny. Wśród piłkarek znalazła się reprezentantka klubu z Wielkiego Klincza, Katarzyna Piankowska. Zawodniczki spotkały się też z kapitan grających w Ekstralidze AZS UG Futsal Ladies, Izabelą Pawłowską, która wzięła udział w zajęciach.

Trzymamy kciuki za świetne wyniki!

Zdjęcie: Pomorski Związek Piłki Nożnej

Aktualności

Zmiany w finansowaniu pomocy dla uchodźców z Ukrainy

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 ustawy z 12.03.2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz.U. poz. 583 ze zm.), „każdemu podmiotowi, w szczególności osobie fizycznej prowadzącej gospodarstwo domowe, który zapewni, na własny koszt, zakwaterowanie i wyżywienie obywatelom Ukrainy, o których mowa w art. 1 ust. 1, może być przyznane na jego wniosek świadczenie pieniężne z tego tytułu nie dłużej niż za okres 120 dni od dnia przybycia obywatela Ukrainy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Więcej