Aktualności

zdjęcie przedstawia jezioro

Plan ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Zapraszamy na ostatnie spotkanie informacyjne, podczas którego wykonawca przedstawi najważniejsze ustalenia projektu Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca w godzinach 10.00-15.00 w sali widowiskowej Kina Remus (1 p.) w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa mailem na adres: sekretariat@gdynia.buligl.pl w terminie do 13 czerwca br.

Z projektem Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego można zapoznać się na stronie internetowej: https://pomorskieparki.pl/planyochrony/opracowanie-projektu-planu-ochrony-wdzydzkiego-parku-krajobrazowego/

Wnioski i uwagi do projektu Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego można składać drogą pisemną na adres Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych 73-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4A lub pocztą elektroniczną na adres: wpk.planochrony@pomorskieparki.pl lub korzystając z formularza zamieszczonego na ww. stronie internetowej.

Aktualności

Ruszyły zapisy na BEZPŁATNY kurs haftu kaszubskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub” realizuje projekt pn. „Teodora Gulgowska- postać, która rozwinęła kulturę kaszubską i aktywizowała zawodowo kobiety z obszarów wiejskich”. Na realizację projektu otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji Totalizatora Sportowego w programie „Z kobietami-patriotkami”.

Więcej

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej