Aktualności

zdjęcie przedstawia jezioro

Plan ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Zapraszamy na ostatnie spotkanie informacyjne, podczas którego wykonawca przedstawi najważniejsze ustalenia projektu Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Spotkanie odbędzie się 20 czerwca w godzinach 10.00-15.00 w sali widowiskowej Kina Remus (1 p.) w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa mailem na adres: sekretariat@gdynia.buligl.pl w terminie do 13 czerwca br.

Z projektem Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego można zapoznać się na stronie internetowej: https://pomorskieparki.pl/planyochrony/opracowanie-projektu-planu-ochrony-wdzydzkiego-parku-krajobrazowego/

Wnioski i uwagi do projektu Planu ochrony dla Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego można składać drogą pisemną na adres Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych 73-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4A lub pocztą elektroniczną na adres: wpk.planochrony@pomorskieparki.pl lub korzystając z formularza zamieszczonego na ww. stronie internetowej.

Aktualności

Nagrody dla sportowców

24 maja wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za osiągnięte wyniki sportowe i podnoszenie kultury fizycznej w gminie Kościerzyna za rok 2022.

Więcej