Aktualności

Positive Team z brązowym medalem

Dziewczyny z sekcji piłki siatkowej KS Łubiana – Positive Team w maju zdobyły brązowy medal na VII International Volleyball Tournament MAZURY CUP. Mistrzostwa odbyły się w Giżycku. W meczy o brązowy medale dziewczyny wygrały z drużyną z Warszawy.

Ostatni rok był udany dla zespołu KS Łubiana. Jesienią, na otwarcie sezonu wygrały „Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet”, w finale pokonując MKWO Mazury. Potem jesienią i zimą zagrały w Przodkowskiej Lidze Siatkówki Kobiet i tam wywalczyły II miejsce.

Klub Sportowy Łubiana

Aktualności

UWAGA! Upał!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C. Takie temperatury są prognozowane aż do poniedziałku 27 czerwca do godziny 20.00.

Więcej

Nieruchomości wykazane do zbycia

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2021 r. poz. 1899) wykazuje do zbycia nieruchomości będące własnością Gminy Kościerzyna.

Więcej

Jak złożyć deklarację CEEB?

Dyrektor Generalny Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego przypomina o obowiązku złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) przez wszystkich właścicieli i zarządców budynków. Na dzień dzisiejszy obowiązku tego dopełniło jedynie 50% mieszkańców Gminy Kościerzyna. Termin złożenia deklaracji mija 30 czerwca 2022 r.

Więcej