Aktualności

Positive Team z brązowym medalem

Dziewczyny z sekcji piłki siatkowej KS Łubiana – Positive Team w maju zdobyły brązowy medal na VII International Volleyball Tournament MAZURY CUP. Mistrzostwa odbyły się w Giżycku. W meczy o brązowy medale dziewczyny wygrały z drużyną z Warszawy.

Ostatni rok był udany dla zespołu KS Łubiana. Jesienią, na otwarcie sezonu wygrały „Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet”, w finale pokonując MKWO Mazury. Potem jesienią i zimą zagrały w Przodkowskiej Lidze Siatkówki Kobiet i tam wywalczyły II miejsce.

Klub Sportowy Łubiana

Aktualności

Siła kobiecości

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie przygotował i zrealizował projekt socjalny pt. „Siła kobiecości”.  Autorami projektu byli pracownicy socjalni: Joanna Czapla, Aleksandra Gierłachowska i Joanna Turzyńska. Projekt obejmował zorganizowanie dwóch spotkań dla kobiet z terenu Naszej Gminy.

Więcej

Informacja GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U 2024 poz.854 ), w której został wykreślony art.13 na podstawie, którego przyznawane było świadczenie pieniężne dla osób, rodzin, które przyjęły do swoich domów obywateli Ukrainy.

Więcej