Aktualności

Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj ze wsparcia psychologa

Czy to wstyd korzystać ze wsparcia psychologa? Odpowiedź brzmi  NIE! Wręcz przeciwnie, skorzystanie z pomocy specjalisty jest bardzo odważne i świadczy o tym, że zależy Ci na swoim zdrowiu psychicznym.

W dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się z różnego rodzaju problemami emocjonalnymi, takimi jak lęki, depresja, stres czy trudności w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami. Psycholog może pomóc Ci w znalezieniu sposobów radzenia sobie z tymi problemami, poprawie relacji z innymi ludźmi, a także w osiągnięciu bardziej zrównoważonego i satysfakcjonującego życia.

Korzystanie ze wsparcia psychologa nie oznacza, że jesteś słaby czy nieudolny, ale wręcz przeciwnie – że chcesz działać na swoją korzyść i pracować nad sobą. To dojrzałe podejście do własnych problemów, które może przynieść wiele korzyści dla Twojego życia i dobrego samopoczucia.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie oferuje pomoc psychologa.

W celu umówienia się na wizytę należy skontaktować się telefonicznie nr tel. 58 686 65 57  z Panią Dorotą Winczewską lub osobiście -biuro nr 8  (GOPS, ul. Strzelecka 9) w godzinach pracy Ośrodka

Aktualności

Pomoc żywnościowa – nowe kryteria dochodowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż od 12 lutego 2024 r. obowiązują nowe kryteria dochodowe uprawniające do korzystania z pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027.

Więcej

Każdy z nas może pomóc Monice z Wysina

Monika z Wysina tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszała wyrok – białaczka. Aby wyzdrowieć, potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Stąd też w najbliższych dniach zorganizowanych zostanie kilka akcji, podczas których będzie można dołączyć do DKMS.

Więcej