Aktualności

Protokół z rozprawy administracyjnej – prosimy o wnoszenie ewentualnych uwag

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym, tj. 03.07.2024 r. w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kościerzyna został zamieszczony projekt Protokołu z rozprawy administracyjnej, która odbyła się 26.06.2024 r. w związku z prowadzonym postępowaniem o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Zakład do produkcji brykietu tekstylnego zlokalizowany na terenie działek o nr ew. 42/30, 42/31 i 42/55 obręb Mały Klincz, gmina Kościerzyna”.

Z uwagi na nieznajomość wszystkich uczestników spotkania i poruszenie panujące na sali, trudno było wypisać imiona i nazwiska wszystkich wypowiadających się osób. Również nagrania wypowiedzi w niektórych miejscach były niedoskonałe. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą do uczestników o zapoznanie się z protokołem i wniesienie ewentualnych uwag w terminie do 18.07.2024 r. na adres: os@koscierzyna.pl

Link do protokołu:
Protokół z rozprawy administracyjnej

Aktualności

Bezpłatna nauka pływania – zapraszamy do Dobrogoszcza

Chcesz nauczyć się pływać? Chcesz udoskonalić technikę pływacką? Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia! Ratownicy z kościerskiego WOPR czekają na wszystkich chętnych w dniach 29 lipca – 2 sierpnia na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Dobrogoszcz, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Więcej