Aktualności

Przygotowujemy się do ważnych inwestycji

W Urzędzie Gminy Kościerzyna trwa intensywny czas przygotowywania i przeprowadzania przetargów na inwestycje, które czekają nas w najbliższym czasie.

  • Zatwierdzony został przetarg na remont łazienek w Szkole Podstawowej w Wielkim Podlesiu. Prace powinny zostać wykonane do końca wakacji.
  • Czekamy na oferty w ramach przetargu na budowę kompleksu sportowego w Małym Klinczu. To długo oczekiwane zaplecze szatniowe dla piłkarzy, boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, kort tenisowy, parking, plac zabaw i przeniesiona siłownia na świeżym powietrzu.
  • Do początku lipca czekamy na oferty na budowę hali sportowej w Łubianie. To najdroższa z przygotowywanych w Urzędzie Gminy Kościerzyna inwestycji. Zakładamy, że zburzenie obecnej i wybudowanie nowej hali zajmie Wykonawcy do 22 miesięcy od podpisania umowy.
  • Ogłoszony został również przetarg na przebudowę zbiorników retencyjnych w miejscowościach Wielki Klincz i Kościerzyna-Wybudowanie. Mają one zostać przebudowane do jesieni tego roku.

Zapraszamy solidnych wykonawców do składania ofert.

Aktualności

Bezpłatna nauka pływania – zapraszamy do Dobrogoszcza

Chcesz nauczyć się pływać? Chcesz udoskonalić technikę pływacką? Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia! Ratownicy z kościerskiego WOPR czekają na wszystkich chętnych w dniach 29 lipca – 2 sierpnia na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Dobrogoszcz, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Więcej