Aktualności

Siła kobiecości

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Siła kobiecości”, który będzie poświęcony odkrywaniu Kobiecej Mocy, zasobów, potencjału, sprawczości czy też rozpoznawania potrzeb. Nazwanie i usłyszenie swoich potrzeb jest możliwością uzyskania wsparcia, pomocy czy znalezienie najlepszego rozwiązania.

Projekt adresowany jest do kobiet w wieku 40+ z terenu Gminy Kościerzyna.

Forma spotkania – grupowa

Dołącz już dziś i odkryj swój potencjał! Jesteś warta tego, byś poczuła się wspaniałą i pewną siebie kobietą.

Nie zwlekaj, liczba miejsc jest  ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy oraz informacje dot. projektu udzielają pracownicy socjalni Aleksandra Gierłachowska oraz Joanna Turzyńska pod numerami telefonów 58-684-83-57 wew. 69,  kom. 601-559-785 do dnia 16.05.2024r.

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

Aktualności

Kolonie dla dzieci rolników

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras organizuje kolonie dla dzieci rolników dofinansowanych przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Koszt kolonii wynosi 1800zł., z tego dofinansowanie FSUSR wynosi 1200 zł. Różnica wynikająca z kosztów wypoczynku i dofinansowania FSUSR, tj. 600 zł. do dopłaty przez rodzica.

Więcej

Telefon zaufania dla osób doznających przemocy domowej

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Kościerzynie informuje, iż w Komendzie Głównej Policji funkcjonuje „Policyjny telefon zaufania dla osób doznających przemocy domowej” o numerze abonenckim 800 120 226. Telefon Zaufania funkcjonuje w dni robocze w godzinach 09.30 – 15.30.

Więcej

Dziewczyny z Ceramika zapraszają na swój mecz

Po niedzielnej wygranej w Malborku z Pomezanią 4:5, nasze dziewczyny zostały samodzielnymi liderkami tabeli. Prowadzą w swojej grupie ligowej Młodzików D2 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W najbliższy piątek o godzinie 17.00 na stadionie w Łubianie rozegrają swój ostatni mecz ligowy w rundzie wiosennej. Nasze dziewczyny podejmą chłopaków z Brdy Rytel.

Więcej