Aktualności

Spotkanie opłatkowe Rady Seniorów

Grudniowe posiedzenie Rady Seniorów miało wyjątkowy charakter. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia seniorzy spotkali się z Wójtem Grzegorzem Piechowskim, by życzyć sobie zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Spotkanie rozpoczęła Przewodnicząca Elżbieta Brzezińska składając serdeczne życzenia. Wszyscy obecni przełamali się opłatkiem. Nie zabrakło podziękowań za dobrą współpracę w 2022 roku oraz wręczenia upominków świątecznych. Wójt Grzegorz Piechowski złożył wszystkim seniorom najlepsze życzenia i w podarunku przekazał kalendarze gminne na 2023 rok.

Przy kawie i drobnym poczęstunku była okazja do rozmów, wspominania przeszłości i planowania kolejnych wspólnych działań.

Aktualności

Wójt otrzymał wotum zaufania i absolutorium

7 czerwca odbyła się absolutoryjna sesja Rady Gminy Kościerzyna, podczas której radni pozytywnie ocenili działalność wójta w 2022 roku, udzielając Grzegorzowi Piechowskiemu wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu.

Więcej

Rotembark ma nowego sołtysa

Środowa sesja absolutoryjna Rady Gminy Kościerzyna rozpoczęła się od powitania nowej sołtys sołectwa Rotembark. Środowa sesja absolutoryjna Rady Gminy Kościerzyna rozpoczęła się od powitania nowej sołtys sołectwa Rotembark. Funkcję tę objęła Pani Ludwika Szwichtenberg.

Więcej

Pożyczka inwestycyjna dla mikro i małych przedsiębiorstw

Informujemy przedsiębiorców o możliwości uzyskania pożyczki na inwestycje realizowane na terenie województwa pomorskiego, które będą związane z: poprawą potencjału konkurencyjnego; poprawą zdolności do rozszerzenia działalności o nowe produkty lub usługi; zwiększeniem produktywności; koniecznością dostosowania prowadzonej działalności do ograniczeń w utrzymywaniu kontaktów bezpośrednich.

Więcej