Aktualności

Spotkanie opłatkowe Rady Seniorów

Grudniowe posiedzenie Rady Seniorów miało wyjątkowy charakter. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia seniorzy spotkali się z Wójtem Grzegorzem Piechowskim, by życzyć sobie zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Spotkanie rozpoczęła Przewodnicząca Elżbieta Brzezińska składając serdeczne życzenia. Wszyscy obecni przełamali się opłatkiem. Nie zabrakło podziękowań za dobrą współpracę w 2022 roku oraz wręczenia upominków świątecznych. Wójt Grzegorz Piechowski złożył wszystkim seniorom najlepsze życzenia i w podarunku przekazał kalendarze gminne na 2023 rok.

Przy kawie i drobnym poczęstunku była okazja do rozmów, wspominania przeszłości i planowania kolejnych wspólnych działań.

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z  art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2023 r. poz. 344 ze zm.) wykazuje do dzierżawy nieruchomości

Więcej

Méster Bëlnégò Czëtaniô 2023

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej w Nowym Klinczu odbyły się gminne eliminacje konkursu czytania w języku kaszubskim Méster Bëlnégò Czëtaniô. Udział wzięło 48 uczniów ze szkół działających na terenie gminy Kościerzyna.

Więcej