Aktualności

Sukcesy zawodników Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate

Kościerski Klub Kyokushin Karate z ogromnymi sukcesami wrócił z Mistrzostw Europy WKB, które odbyły się w dniach 5-7 maja w Barcelonie. Wzięło w nich udział 490 zawodników z 22 krajów.

Nasi reprezentanci okazali się jednymi z najlepszych.

Kinga Żywicka MISTRZYNIĄ EUROPY!!!

Marta Kryszyńska Wicemistrzynią Europy

Zofia Kryszyńska Wicemistrzynią Europy

Agata Lubecka, Kinga Ziółtkowska, Paulina Lubecka, Michał Siński – pomimo dobrych walk nie udało dotrzeć się do strefy medalowej. To były naprawdę trudne zawody i ciężkie walki, więc tym bardziej cieszą wyniki. Kinga Żywicka pierwszy złoty medal z ME, Marta Kryszyńska pierwszy seniorski medal na ME dla kościerskiego Klubu.

Ogromne podziękowania za wsparcie zawodników przez firmy: GREGOR Grzegorz Czapiewski, MERING Tadeusz Teresa Mering, Market KABE Nowa Karczma , Tencompol.pl, AUTO SZYBY Mariusz Cieszyński, SHEYK Nikodem Kobiela, A.R.Lubeccy, biuro rachunkowe Perfekt s.c. Kościerzyna, H. Chmara, darczyńcy zrzutka.pl. Klub bardzo dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w wyjeździe. Możemy się razem cieszyć i być dumni, że mamy w tym sukcesie swój udział.

Krzysztof S., Leszek T.

OSU

Aktualności

Ruszyły zapisy na BEZPŁATNY kurs haftu kaszubskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub” realizuje projekt pn. „Teodora Gulgowska- postać, która rozwinęła kulturę kaszubską i aktywizowała zawodowo kobiety z obszarów wiejskich”. Na realizację projektu otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji Totalizatora Sportowego w programie „Z kobietami-patriotkami”.

Więcej

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej