Aktualności

Sukcesy zawodników Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate

Paulina Lubecka zostala brązową medalistką Mistrzostw Europy Kyokushin WKB 12-13.11.2022 Dębica. Polską Federację Kyokushin Karate KENBUKAI z Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate reprezentowały jeszcze Marta Kryszyńska, Agata Lubecka, Zofia Kryszyńska, Kinga Ziółtkowska, Kinga Żywicka, Amelia Kreft i Szymon Lubecki.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a nasi zawodnicy pokazali prawdziwy charakter i ducha walki, niewiele brakowało, a medali byłoby więcej (Agata i Zosia doszły do ćwierćfinału) – zabrakło doświadczenia. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z 17 krajów.

Gratulacje dla wszystkich! Cenne doświadczenie na pewno będzie procentować w przyszłości.

Ogromne podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu dla: Leszka Tuska, Aliny i Ryszarda Lubeckich, Jarosława Repinskiego, Michała Gawrońskiego, Banku Spółdzielczego Starogard Gdański, firmy: GREGOR, MERING Tadeusz Mering, KABE.

Nadesłane przez Kościerski Klub Kyokushin Karate

Aktualności

Sukces mieszkanki Gminy Kościerzyna na Mistrzostwach Polski Karate

Miniony weekend przyniósł kolejne sportowe sukcesy. Podczas XXXVII Mistrzostw Polski Karate Tradycyjnego, które odbyły się w Pruszkowie, bardzo dobrze zaprezentowały się mieszkanki Fingrowej Huty sołectwa Cząstkowo – Monika de Janauis Święćkowska oraz jej córka Kornelia, reprezentujące Karate Klub Gdynia.

Więcej

Dzień Dziecka w Wąglikowicach

W sobotę, 6 czerwca 2026 roku na boisku w Wąglikowicach odbył się długo wyczekiwany Dzień Dziecka. Piękna pogoda oraz bogaty program atrakcji sprawiły, że wydarzenie przyciągnęło liczne grono dzieci wraz z rodzicami.

Na uczestników czekało wiele aktywności, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa gier drewnianych, umożliwiająca wspólną zabawę dzieci i rodziców. Nie zabrakło również animacji oraz pokazów z bańkami mydlanymi, które zachwycały najmłodszych.

Więcej