Aktualności

Święto Rodziny w Niedamowie

Dnia 26.05 br. w przedszkolu w Niedamowie odbyło się Święto Rodziny.

Dla każdego z Nas, Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata. Święto Rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. Przedszkolaki z Niedamowa w ten sposób chciały pokazać swoim Rodzicom jak bardzo ich kochają. Szczere uczucia dzieci znalazły swój wyraz nie tylko w występach, ale i w ofiarowanych Rodzicom upominkach, podziękowaniach.

Zapraszamy do fotorelacji.

Aktualności

Ogłoszenie o naborze partnerów

Wójt Gminy Kościerzyna wraz z Burmistrzem Miasta Kościerzyna ogłaszają otwarty nabór partnerów do udziału w pracach nad tworzeniem i opiniowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kościerzyny (ZIT MOF).

Więcej

Aktywny rodzic

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż w dniu 12 czerwca 2024 roku ustawa o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka „Aktywny Rodzic” została ogłoszona w Dzienniku Ustaw (Dz.U. 2024, poz. 858). W związku  z tym od 1 października 2024 roku rusza program, który ma na celu wspieranie rodziców w łączeniu aktywności zawodowej z wychowywaniem dzieci.

Więcej