Aktualności

Szkoła roku – gratulacje dla Wielkiego Podlesia!

Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu zajęła drugie miejsce w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 Województwa Pomorskiego. W kategorii dla szkół podstawowych i średnich zdecydowano się nagrodzić szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom.

Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenili starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli w tym zakresie.

Konkurs zorganizowany został przez PPG Polska Press sp. z o.o. Oddział w Gdańsku i był prowadzony na łamach Dziennika Bałtyckiego.

Gratulujemy dyrekcji, kadrze nauczycielskiej, uczniom i rodzicom związanym ze Szkołą Podstawową w Wielkim Podlesiu!

Aktualności

Badania ankietowe GUS

Główny Urząd Statyczny informuje, że w dniach 15-31 lipca prowadzi badania ankietowe „Koniunktura w gospodarstwach rolnych AK-R”.

Więcej

Zamknięta droga w Kaliskach Kościerskich

Zakład Komunalny informuje, że w dniach 22.07-14.08 planowana jest przebudowa nawierzchni gruntowej drogi dz. 58/1 i 230/2 obręb Kaliska Kościerskie. Droga ta będzie nieprzejezdna na odcinku 700 m od granicy gminy Stężyca (Sikorzyno) w kierunku Kalisk Kościerskich.

Więcej