Aktualności

Szmaragdowe gody państwa Walburgi i Romana Jankowskich

11 listopada 2022 r. państwo Walburga i Roman Jankowscy obchodzili 55 rocznicę  zawarcia związku  małżeńskiego. Z tej okazji dostojnych jubilatów odwiedził Sołtys Józef Landowski wraz z przedstawicielami Rady Sołeckiej sołectwa Czarlina.

Z okazji  przypadającej rocznicy ślubu  w dowód uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny przekazano najserdeczniejsze życzenia  zdrowia i pogody ducha na kolejne lata wspólnego życia dołączając bukiet kwiatów wraz z upominkami. Spotkanie było znakomitą okazją do wspólnego świętowania tego wspaniałego jubileuszu z czcigodnymi  jubilatami oraz do wspomnień  minionych lat.

Aktualności

Mikołajki w szkole w Niedamowie

6 grudnia cała społeczność szkoły w Niedamowie przyszła ubrana na czerwono. W radosnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy uczniowie i nauczyciele przywitali dobrego ducha szkoły – Panią Sołtys Niedamowa. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek od Pani Danuty Szczepańskiej. 

Więcej

Święta Bożego Narodzenia w moim domu

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia biblioteka w Wielkim Klinczu w miesiącu listopadzie zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Święta Bożego Narodzenia w moim domu”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu jest wprowadzenie uczniów w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Więcej