Aktualności

herb Gminy Kościerzyna

Uważaj! Nie daj się oszukać!

Dzisiaj w godzinach porannych w miejscowości Wielki Klincz, ul. Majkowskiego osoba podająca się za pracownika Zakładu Komunalnego Gminy Kościerzyna próbowała dostać się do budynku mieszkalnego  w celu odczytania wodomierza. Prosimy mieszkańców, aby uważali na takie osoby, które podszywają się pod naszych pracowników!

Pracownicy ZKGK posiadają identyfikatory z zakładową pieczątką oraz zdjęciem, o który warto zawsze zapytać i sprawdzić. Zalecamy wzmożoną czujność!

Aktualności

Ogłoszenie o naborze partnerów

Wójt Gminy Kościerzyna wraz z Burmistrzem Miasta Kościerzyna ogłaszają otwarty nabór partnerów do udziału w pracach nad tworzeniem i opiniowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kościerzyny (ZIT MOF).

Więcej

Aktywny rodzic

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż w dniu 12 czerwca 2024 roku ustawa o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka „Aktywny Rodzic” została ogłoszona w Dzienniku Ustaw (Dz.U. 2024, poz. 858). W związku  z tym od 1 października 2024 roku rusza program, który ma na celu wspieranie rodziców w łączeniu aktywności zawodowej z wychowywaniem dzieci.

Więcej