Aktualności

Wielki sukces Szkoły z Nowego Klincza w badmintonie

W dniu 07.11.2023r. we Władysławowie rozegrał się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Chłopcy zdobyli złoty medal, natomiast dziewczęta srebrny. Obie drużyny wywalczyły awans na Finały Mistrzostw Polski, które odbędą się w Białymstoku.

Szkoła jest bardzo dumna ze swoich uczniów.

Skład drużyny dziewcząt: Magdalena Polejowska, Paulina Stencel, Julia Samson, drużyny chłopców: Wiktor Brandt, Damian Szultk, Damian Dziemiński, Jakub Szal.

Za przygotowanie zawodników odpowiedzialni są Arkadiusz Markiewicz i Grzegorz Tuszkowski.

Gratulujemy!

Aktualności

Kolonie dla dzieci rolników

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras organizuje kolonie dla dzieci rolników dofinansowanych przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Koszt kolonii wynosi 1800zł., z tego dofinansowanie FSUSR wynosi 1200 zł. Różnica wynikająca z kosztów wypoczynku i dofinansowania FSUSR, tj. 600 zł. do dopłaty przez rodzica.

Więcej

Telefon zaufania dla osób doznających przemocy domowej

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Kościerzynie informuje, iż w Komendzie Głównej Policji funkcjonuje „Policyjny telefon zaufania dla osób doznających przemocy domowej” o numerze abonenckim 800 120 226. Telefon Zaufania funkcjonuje w dni robocze w godzinach 09.30 – 15.30.

Więcej

Dziewczyny z Ceramika zapraszają na swój mecz

Po niedzielnej wygranej w Malborku z Pomezanią 4:5, nasze dziewczyny zostały samodzielnymi liderkami tabeli. Prowadzą w swojej grupie ligowej Młodzików D2 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W najbliższy piątek o godzinie 17.00 na stadionie w Łubianie rozegrają swój ostatni mecz ligowy w rundzie wiosennej. Nasze dziewczyny podejmą chłopaków z Brdy Rytel.

Więcej