Aktualności

Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Skorzewie

22 kwietnia w Skorzewie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. O Puchar Wójta Gminy Kościerzyna rywalizowało ponad 40 zawodników. W ten sposób rozpoczął się tegoroczny cykl, który zakończy się jesiennymi zawodami. Zsumowane wyniki wskażą najlepszych sportowców, którzy otrzymają nagrody.

Kolejny raz Centrum Sportu i Rekreacji w Skorzewie stało się areną wielkich sportowych emocji. Tym razem swoimi umiejętnościami popisali się miłośnicy tenisa stołowego. Ideą tych rozgrywek jest stworzenie kategorii młodzieżowej, kobiecej i męskiej. Mecze rozgrywane były zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego PZTS, do trzech zwycięskich setów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MĘŻCZYŹNI

ROCZNIK 2006 I MŁODSI:

 1. Sadowski Daniel
 2. Brzoskowski Arkadiusz
 3. Kulas Dawid

MĘŻCZYŹNI 18+

 1. Kuziemkowski Krystian
 2. Żynda Szymon
 3. Mierski Mateusz

MĘŻCZYŹNI 35+

 1. Kuziemkowski Zbigniew
 2. Drywa Jarosław
 3. Stenka Zbigniew

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KOBIETY

KOBIETY 18+

 1. Freda Dominika
 2. Rakowska Ewelina
 3. Szalewska Marcelina

KOBIETY 35+

 1. Kalińska Urszula
 2. Freda Dominika
 3. Szulman Lucyna

Organizatorem Otwartego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna jest Zakład Sportu, Kultury i Turystyki gminy Kościerzyna.

Aktualności

Pomoc żywnościowa – nowe kryteria dochodowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż od 12 lutego 2024 r. obowiązują nowe kryteria dochodowe uprawniające do korzystania z pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027.

Więcej

Każdy z nas może pomóc Monice z Wysina

Monika z Wysina tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszała wyrok – białaczka. Aby wyzdrowieć, potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Stąd też w najbliższych dniach zorganizowanych zostanie kilka akcji, podczas których będzie można dołączyć do DKMS.

Więcej