Aktualności

Wojewódzki Konkurs Muzyczny w Gdańsku

Dnia 18 października br. wybrani uczniowie klas II-IV szkoły podstawowej w Niedamowie, pod kierunkiem pani Alicji Czylkowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym w Gdańsku. Była to VII edycja konkursu pt. ” Polska – moje miejsce, mój kraj”.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do trzeciego etapu konkursu i rywalizowali z 73 szkołami z województwa pomorskiego. O wynikach konkursu dowiemy się dopiero 31 października br., ale już dzisiaj dziękujemy naszym dzieciom za udany występ oraz za wytrwałą pracę w przygotowaniach do konkursu.

Po występie nasi uczniowie wzięli udział w żywej lekcji historii. Byliśmy pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców oraz w sali BHP w Stoczni Gdańskiej. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do fotorelacji.

Alicja Czylkowska

Aktualności

Badania ankietowe GUS

Główny Urząd Statyczny informuje, że w dniach 15-31 lipca prowadzi badania ankietowe „Koniunktura w gospodarstwach rolnych AK-R”.

Więcej

Zamknięta droga w Kaliskach Kościerskich

Zakład Komunalny informuje, że w dniach 22.07-14.08 planowana jest przebudowa nawierzchni gruntowej drogi dz. 58/1 i 230/2 obręb Kaliska Kościerskie. Droga ta będzie nieprzejezdna na odcinku 700 m od granicy gminy Stężyca (Sikorzyno) w kierunku Kalisk Kościerskich.

Więcej