Aktualności

Wojewódzki Konkurs Muzyczny w Gdańsku

Dnia 18 października br. wybrani uczniowie klas II-IV szkoły podstawowej w Niedamowie, pod kierunkiem pani Alicji Czylkowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym w Gdańsku. Była to VII edycja konkursu pt. ” Polska – moje miejsce, mój kraj”.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do trzeciego etapu konkursu i rywalizowali z 73 szkołami z województwa pomorskiego. O wynikach konkursu dowiemy się dopiero 31 października br., ale już dzisiaj dziękujemy naszym dzieciom za udany występ oraz za wytrwałą pracę w przygotowaniach do konkursu.

Po występie nasi uczniowie wzięli udział w żywej lekcji historii. Byliśmy pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców oraz w sali BHP w Stoczni Gdańskiej. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do fotorelacji.

Alicja Czylkowska

Aktualności

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej

Wyniki wyborów samorządowych

7 kwietnia 2024 r. odbyły się wybory samorządowe. Wybieraliśmy Wójta, Radnych Gminy Kościerzyna, Radnych Powiatu Kościerskiego i Radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Więcej