Aktualności

Wojewódzki Konkurs Muzyczny w Gdańsku

Dnia 18 października br. wybrani uczniowie klas II-IV szkoły podstawowej w Niedamowie, pod kierunkiem pani Alicji Czylkowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym w Gdańsku. Była to VII edycja konkursu pt. ” Polska – moje miejsce, mój kraj”.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do trzeciego etapu konkursu i rywalizowali z 73 szkołami z województwa pomorskiego. O wynikach konkursu dowiemy się dopiero 31 października br., ale już dzisiaj dziękujemy naszym dzieciom za udany występ oraz za wytrwałą pracę w przygotowaniach do konkursu.

Po występie nasi uczniowie wzięli udział w żywej lekcji historii. Byliśmy pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców oraz w sali BHP w Stoczni Gdańskiej. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do fotorelacji.

Alicja Czylkowska

Aktualności

Méster Bëlnégò Czëtaniô 2023

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej w Nowym Klinczu odbyły się gminne eliminacje konkursu czytania w języku kaszubskim Méster Bëlnégò Czëtaniô. Udział wzięło 48 uczniów ze szkół działających na terenie gminy Kościerzyna.

Więcej