Aktualności

Wojewódzki Konkurs Muzyczny w Gdańsku

Dnia 18 października br. wybrani uczniowie klas II-IV szkoły podstawowej w Niedamowie, pod kierunkiem pani Alicji Czylkowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym w Gdańsku. Była to VII edycja konkursu pt. ” Polska – moje miejsce, mój kraj”.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do trzeciego etapu konkursu i rywalizowali z 73 szkołami z województwa pomorskiego. O wynikach konkursu dowiemy się dopiero 31 października br., ale już dzisiaj dziękujemy naszym dzieciom za udany występ oraz za wytrwałą pracę w przygotowaniach do konkursu.

Po występie nasi uczniowie wzięli udział w żywej lekcji historii. Byliśmy pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców oraz w sali BHP w Stoczni Gdańskiej. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do fotorelacji.

Alicja Czylkowska

Aktualności

Jubileusz 50 lat małżeństwa

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Przyznaje go Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. 7 grudnia w imieniu Prezydenta RP Wójt Grzegorz Piechowski wręczył medale parom zamieszkującym Gminę Kościerzyna.

Więcej

Mikołajki w szkole w Niedamowie

6 grudnia cała społeczność szkoły w Niedamowie przyszła ubrana na czerwono. W radosnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy uczniowie i nauczyciele przywitali dobrego ducha szkoły – Panią Sołtys Niedamowa. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek od Pani Danuty Szczepańskiej. 

Więcej