Aktualności

Wybory do Izby Rolniczej

Informujemy, że 24 września 2023 r. odbędą się wybory do Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej w Powiecie Kościerskim. Lokal komisji wyborczej zlokalizowany jest w urzędzie gminy Kościerzyna (sala posiedzeń w budynku C) przy ul. Strzeleckiej 9 w Kościerzynie. Głosowanie trwać będzie w godzinach 8.00-18.00.

Do Powiatowej Izby Rolniczej w Kościerzynie kandydują:

  • Ludwik Ciepliński, Niedamowo
  • Stanisław Małachowski, Kościerzyna
  • Sebastian Rolbiecki, Sarnowy

UCHWAŁA NR  1/2023 KRAJOWEJ RADY IZB ROLNICZYCH z dnia 22 lutego 2023 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu przeprowadzania wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych.

UCHWAŁA NR  2/2023 KRAJOWEJ RADY IZB ROLNICZYCH z dnia  22 lutego 2023 r. w sprawie zarządzenia wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych.

Aktualności

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej

Wyniki wyborów samorządowych

7 kwietnia 2024 r. odbyły się wybory samorządowe. Wybieraliśmy Wójta, Radnych Gminy Kościerzyna, Radnych Powiatu Kościerskiego i Radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Więcej