Aktualności

Wyjazd integracyjny mieszkańców Sołectwa Niedamowo do Wdzydz

W dniu 17 września 2023 r. odbył się wyjazd mieszkańców Sołectwa Niedamowo do Wdzydz.

Całą grupą płynęliśmy  statkiem po jeziorze Wdzydzkim, w pięknym miejscu zorganizowaliśmy sobie ognisko i pieczenie kiełbasek,  również nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Bardzo mile spędziliśmy niedzielne popołudnie, było bardzo wesoło i przyjemnie spotkać się w gronie znajomych na łonie natury.

Nadesłane: D. Szczepańska – Sołtys Niedamowa

Aktualności

Kolonie dla dzieci rolników

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras organizuje kolonie dla dzieci rolników dofinansowanych przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Koszt kolonii wynosi 1800zł., z tego dofinansowanie FSUSR wynosi 1200 zł. Różnica wynikająca z kosztów wypoczynku i dofinansowania FSUSR, tj. 600 zł. do dopłaty przez rodzica.

Więcej

Telefon zaufania dla osób doznających przemocy domowej

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Kościerzynie informuje, iż w Komendzie Głównej Policji funkcjonuje „Policyjny telefon zaufania dla osób doznających przemocy domowej” o numerze abonenckim 800 120 226. Telefon Zaufania funkcjonuje w dni robocze w godzinach 09.30 – 15.30.

Więcej

Dziewczyny z Ceramika zapraszają na swój mecz

Po niedzielnej wygranej w Malborku z Pomezanią 4:5, nasze dziewczyny zostały samodzielnymi liderkami tabeli. Prowadzą w swojej grupie ligowej Młodzików D2 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W najbliższy piątek o godzinie 17.00 na stadionie w Łubianie rozegrają swój ostatni mecz ligowy w rundzie wiosennej. Nasze dziewczyny podejmą chłopaków z Brdy Rytel.

Więcej