Aktualności

Zakończenie sprzedaży węgla

Informujemy, że Urząd Gminy Kościerzyna kończy sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie. Dysponujemy jeszcze ok. 4 tonami orzecha, który mogą zakupić mieszkańcy Gminy Kościerzyna. Cena za 1 tonę węgla to 1898 zł brutto. Cena nie zawiera transportu węgla ze składu do miejsca zamieszkania. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o zgłoszenie się do urzędu pokój nr 6 w terminie do 14 kwietnia 2023 r.

Aktualności

Ogłoszenie o naborze partnerów

Wójt Gminy Kościerzyna wraz z Burmistrzem Miasta Kościerzyna ogłaszają otwarty nabór partnerów do udziału w pracach nad tworzeniem i opiniowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Kościerzyny (ZIT MOF).

Więcej

Aktywny rodzic

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż w dniu 12 czerwca 2024 roku ustawa o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka „Aktywny Rodzic” została ogłoszona w Dzienniku Ustaw (Dz.U. 2024, poz. 858). W związku  z tym od 1 października 2024 roku rusza program, który ma na celu wspieranie rodziców w łączeniu aktywności zawodowej z wychowywaniem dzieci.

Więcej