Aktualności

Zaproszenia na kaszubski Dzień Matki

Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu i Stowarzyszenie Kaszubski Azymut zapraszają na Dzień Matki zaczarowany przez smaki i dźwięki Kaszub. Impreza odbędzie się 26 maja w godzinach 11.00-16.00 w Zielonym Zakątku „Podlesiówka” w Wielkim Podlesiu.

Zdjęcie przedstawiające 2 osoby i tekst Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu Stowarzyszenie Kaszubski Azymut zaprasza na Dzień Matki zaczarowany przez Smaki i dźwięki Kaszub. W programie: występ najmłodszych uczniów szkoły, gry zabawy prowadzone przez klauna Wojtka nauczycieli, zumba kaszubska z Aną Cupą, poczęstunek, giełda rodzinna, występ WERONIKI KORTHAL. 26 26 maja 2022 od godz. 11.00 do 16.00 Miejsce: Zielony zakątek "Podlesiówka" w Wielkim Podlesiu

Aktualności

Stypendia Pomostowe dla osób rozpoczynających studia

Rozpoczęła się XXI edycja programu stypendialnego, ponownie współfinansowana przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stolem. Serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów, którzy dostaną się na studia dzienne I stopnia realizowane w polskich uczelniach publicznych mających uprawnienia magisterskie lub jednolite studia magisterskie realizowane w polskich uczelniach publicznych, do składania wniosków o rekomendację LGD Stolem do uzyskania stypendium.

Więcej

UWAGA! Upał!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C. Takie temperatury są prognozowane aż do poniedziałku 27 czerwca do godziny 20.00.

Więcej