Aktualności

Zaproszenia na kaszubski Dzień Matki

Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu i Stowarzyszenie Kaszubski Azymut zapraszają na Dzień Matki zaczarowany przez smaki i dźwięki Kaszub. Impreza odbędzie się 26 maja w godzinach 11.00-16.00 w Zielonym Zakątku „Podlesiówka” w Wielkim Podlesiu.

Zdjęcie przedstawiające 2 osoby i tekst Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu Stowarzyszenie Kaszubski Azymut zaprasza na Dzień Matki zaczarowany przez Smaki i dźwięki Kaszub. W programie: występ najmłodszych uczniów szkoły, gry zabawy prowadzone przez klauna Wojtka nauczycieli, zumba kaszubska z Aną Cupą, poczęstunek, giełda rodzinna, występ WERONIKI KORTHAL. 26 26 maja 2022 od godz. 11.00 do 16.00 Miejsce: Zielony zakątek "Podlesiówka" w Wielkim Podlesiu

Aktualności

Mikołajki w szkole w Niedamowie

6 grudnia cała społeczność szkoły w Niedamowie przyszła ubrana na czerwono. W radosnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy uczniowie i nauczyciele przywitali dobrego ducha szkoły – Panią Sołtys Niedamowa. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek od Pani Danuty Szczepańskiej. 

Więcej

Święta Bożego Narodzenia w moim domu

W związku ze zbliżającym się świętami Bożego Narodzenia biblioteka w Wielkim Klinczu w miesiącu listopadzie zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem: „Święta Bożego Narodzenia w moim domu”. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu jest wprowadzenie uczniów w atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej.

Więcej