Aktualności

Zaproszenie na webinar „Własna działalność gospodarcza – biznes bez barier”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatny webinar na temat aktualnego wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz możliwości skorzystania ze specjalistycznej oferty wsparcia dla osób z niepełnosprawnością planujących aktywizację zawodową.

W programie spotkania:

– Dotacje na otwarcie działalności z Lokalnych Grup Działania – planowane nabory w 2023 roku

–  Oferta wsparcia dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Włączenie wyłączonych – aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy”

– Preferencyjne pożyczki na otwarcie działalności gospodarczej

Dla kogo:

– osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej

– osób chcących pozyskać środki na otwarcie działalności gospodarczej

– osób z niepełnosprawnością myślących o własnej firmie

– osób z niepełnosprawnością poszukujących wsparcia doradczego  

Termin spotkania i miejsce:

17 marca 2023r. w godz. 12.00 – 13.15

Spotkanie online na platformie Click Meeting

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punkt.slupsk@arp.gda.pl do 16 marca 2023r. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 17 marca.2023r.

Kontakt:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku

ul. Portowa 13B

tel.: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45

e-mail: punkt.slupsk@arp.gda.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Aktualności

Siła kobiecości

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie przygotował i zrealizował projekt socjalny pt. „Siła kobiecości”.  Autorami projektu byli pracownicy socjalni: Joanna Czapla, Aleksandra Gierłachowska i Joanna Turzyńska. Projekt obejmował zorganizowanie dwóch spotkań dla kobiet z terenu Naszej Gminy.

Więcej

Informacja GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U 2024 poz.854 ), w której został wykreślony art.13 na podstawie, którego przyznawane było świadczenie pieniężne dla osób, rodzin, które przyjęły do swoich domów obywateli Ukrainy.

Więcej