Aktualności

Zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo na Mistrzostwach Europy

W dniach 13-15 czerwca w Uppsala w Szwecji odbywały się Mistrzostwa Europy VIRTUS w lekkiej atletyce. Wśród najlepszych w Europie lekkoatletów z niepełnosprawnością intelektualną startowali dwaj zawodnicy Olimpijczyka Skorzewo.

Znakomicie spisał się Daniel Pek zdobywając srebrny medal na swoim koronnym dystansie 1500m. Daniel startował także na 400m i na tym dystansie przebrnął eliminacje a w finale zajął 5 miejsce. W ostatnim dniu zawodów wraz z kolegami z reprezentacji wywalczył 7 miejsce w sztafecie 4x400m.

Łukasz Walczak startował w konkurencjach rzutu dyskiem i pchnięcia kulą. W dysku wywalczył 5 miejsce, a w kuli ukończył rywalizację na 6 miejscu.

Gratulacje dla zawodników i trenera Leszka Zblewskiego!

Dziękujemy sponsorom, partnerom i wolontariuszom dzięki którym nasza sekcja dla osób z niepełnosprawnościami może się rozwijać, a zawodnicy osiągają wspaniałe sukcesy!

Nadesłane: UKS Olimpijczyk Skorzewo

Aktualności

Bezpłatna nauka pływania – zapraszamy do Dobrogoszcza

Chcesz nauczyć się pływać? Chcesz udoskonalić technikę pływacką? Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia! Ratownicy z kościerskiego WOPR czekają na wszystkich chętnych w dniach 29 lipca – 2 sierpnia na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Dobrogoszcz, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Więcej