Aktualności

Zawody wędkarskie „O puchar Wójta Gminy Kościerzyna”

W niedzielę 21 maja nad jez. Kramsko Małe i Kramsko Duże rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spinningowej „O tytuł Mistrza Koła” oraz „O puchar Wójta Gminy Kościerzyna”.

Do rywalizacji stanęło 16 zawodników w tym drużyna z koła PZW Bytów. Zwyciężył Dawid Lipski, który jako jedyny złowił rybę (szczupaka) zaliczaną do końcowej klasyfikacji i to jemu w imieniu wójta Gminy Kościerzyna zwycięskie trofeum wręczył radny Gminy Kościerzyna Karol Wysiecki.

Kolegium sędziowskie postanowiło trzem najmłodszym zawodnikom przyznać nagrody rzeczowe za wytrwałość i wzorowe uczestnictwo w zawodach.

Zarząd koła dziękuję Wójtowi Gmina Kościerzyna za ufundowane puchary.

Mat. nadesłane

Aktualności

Pomoc żywnościowa – nowe kryteria dochodowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie informuje, iż od 12 lutego 2024 r. obowiązują nowe kryteria dochodowe uprawniające do korzystania z pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027.

Więcej

Każdy z nas może pomóc Monice z Wysina

Monika z Wysina tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszała wyrok – białaczka. Aby wyzdrowieć, potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Stąd też w najbliższych dniach zorganizowanych zostanie kilka akcji, podczas których będzie można dołączyć do DKMS.

Więcej